Povezane vesti

Kostić demantovao pisanje "danasa" da bi mogao biti kandidat opozicije za izbore: Objavili tekst, a nisu me ni pozvali za…

Kostić demantovao pisanje "danasa" da bi mogao biti kandidat opozicije za izbore: Objavili tekst, a nisu me ni pozvali za…

Kurir 12.01.2022
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić reagovao je na spekulacije lista Danas, koji je u vlasništvu Junajted grupe Dragana Šolaka, da će biti kandidat opozicije na predstojećim predsedničkim izborima. Kostić je… »
Predsednik SANU: Opozicija me nije kontaktirala, ne bih pristao da se kandidujem

Predsednik SANU: Opozicija me nije kontaktirala, ne bih pristao da se kandidujem

N1 Info 12.01.2022
Predsednik Srpske akdemije nauke i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić saopštio je da ga niko iz opozicije nije kontaktirao u vezi kandidovanja na predstojećim izborima i da takav poziv, da je do njega i došlo, ne bi ni prihvatio. „Niti me je ko… »
Akademik Kostić: Niko me nije zvao niti bih pristao da budem na listi

Akademik Kostić: Niko me nije zvao niti bih pristao da budem na listi

Dnevnik 12.01.2022
BEOGRAD: Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić demantovao je danas pisanjelista Danas da su ga predstavnici dela opozicije pozvali da se njihovo ime nađe na njihovom izbornom listiću i da ima rok da se o tome izjasni. U… »
Kostić: Opozicija me nije kontaktirala, ne bih pristao da se kandidujem

Kostić: Opozicija me nije kontaktirala, ne bih pristao da se kandidujem

Nova 12.01.2022
Predsednik Srpske akdemije nauke i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić saopštio je da ga niko iz opozicije nije kontaktirao u vezi kandidovanja na predstojećim izborima i da takav poziv, da je do njega i došlo, ne bi ni prihvatio. „Niti me je ko… »
Predsednik SANU demantovao navode Danasa o kandidaturi

Predsednik SANU demantovao navode Danasa o kandidaturi

Danas 12.01.2022
Predsednik SANU reagovao je povodom teksta „Opozicija ponudila predsedniku SANU kandidaturu za šefa države?“ u kojem se navodi da se i on pominje među potencijalnim predsedničkim kandidatima opozicije. Odgovor predsednika SANU na tekst u kome se… »
Opozicija ponudila predsedniku SANU kandidaturu za šefa države?

Opozicija ponudila predsedniku SANU kandidaturu za šefa države?

Danas 11.01.2022
Među potencijalnim predsedničkim kandidatima opozicije pominje se i Vladimir Kostić, predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU), kome je deo opozicije uputio molbu da se njegovo ime nađe na izbornom listiću kao i rok da se o tome izjasni… »

Vesti dana »