Povezane vesti
Za i protiv ploče bivšem majoru JNA koji se digao u vazduh u Bjelovaru
Slobodna Evropa 12.01.2022
Ministarstvo vanjskih poslova Bosne i Hercegovine (BiH) uputiće entitetu Republika Srpska (RS) i Gradu Banjaluka protestnu notu koja je dobijena od Ministarstva vanjskih i evropskih poslova Hrvatske zbog postavljanja ploče Milanu Tepiću u tom gradu na… »
Histerija u Zagrebu zbog spomen-ploče Milanu Tepiću u Banjaluci
Politika 12.01.2022
Hrvatska uputila protestnu notu BiH zbog memorijala koji je majoru JNA otkriven u istoimenoj ulici u Banjaluci Draško Stanivuković: Ni mi Hrvatskoj ne određujemo koga će slaviti. Od našeg stalnog dopisnika Banjaluka – Iako poslednji heroj bivše… »
"Veličanje terorističkog čina": Protestna nota Hrvatske stigla u Banjaluku, evo šta piše u njoj
Blic 12.01.2022
U Gradsku upravu Banjaluka, posredstvom Ministarstva spoljnih poslova BiH, stigla je protestna nota Hrvatske zbog postavljanja spomen-ploče narodnom heroju, Milanu Tepiću. U informaciji iz Sarajeva se kaže da je u Ministarstvu spoljnih poslova Bosne i… »
Tepićevo herojstvo i dalje trese Hrvatsku: Hoće li zbog spomen-ploče zahladiti odnosi Banjaluke i Zagreba
Blic 12.01.2022
Zbog postavljanje spomen-ploče narodnom heroju Milanu Tepiću u Banjaluci mogli bi da budu narušeni odnosi Republike Srpske i zvaničnog Zagreba, koji su poslednjih nekoliko godina, čini se, stidljivo pošli uzlaznom putanjom. Pre nekoliko dana, u… »
Vesti dana »

Studenti i građani Niša gađali jajima sedište SNS-a – poruka protesta „I ja sam meta“
Južne vesti pre 1 satjoš 5 povezanih

Ambasada Srbije u BiH poručila Konakoviću: Kosovo i Metohija je sastavni deo Srbije
Blic pre 49 minutajoš 1 povezana

Vučić i o Fudbalskom klubu Partizan: Dobili su više novca nego Real Madrid
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Ako je Zverev veteran, šta sam onda ja: Đoković na obraćanju medijima posle meča sa Norijem
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Sutra počinje EU Zelena nedelja: Niz događaja u Beogradu, Nišu i Novom Sadu
Blic pre 2 satajoš 1 povezana