Povezane vesti
United Grupa učvršćuje poziciju u Grčkoj
Nedeljnik 12.01.2022
Wind Hellas u vlasništvu vodeće telekomunikacione kompanije u Jugoistočnoj Evropi United Grupa objavila je danas da je završena akvizicija grčkog telekomunikacionog operatora Wind Hellas. Grupa je do sada uložila 1,4 milijarde evra na grčko… »
Grčki Wind Hellas postao deo Junajted grupe
Radio sto plus 12.01.2022
To je jedna od najvećih investicija u Grčkoj poslednjih godina. „Akvizicija kompanije Wind Hellas predstavlja značajnu prekretnicu za Junajted grupu i tržište telekomunikacija u Grčkoj. Ovo je još jedan korak dalje kako bismo korisnicima u toj… »
Vesti dana »
![Prizor iz Kragujevca koji je mnogima promakao, a otkriva srž studentskih protesta](https://nstatic.net/760/38995760jhrkhg.jpg)
Prizor iz Kragujevca koji je mnogima promakao, a otkriva srž studentskih protesta
Nova pre 3 satajoš 16 povezanih
![SINOS RTK traži ostavke kompletnog rukovodstva zbog (ne)izveštavanja sa skupa u Kragujevcu](https://nstatic.net/728/38996728stpopw.jpg)
SINOS RTK traži ostavke kompletnog rukovodstva zbog (ne)izveštavanja sa skupa u Kragujevcu
Beta pre 1 satjoš 35 povezanih
![Zvezdin vuk je uradio Partizanu ono zbog čega je došao: I kada ne ide, Mekintajer nikad ne odustaje](https://nstatic.net/427/38996427vyjaup.jpg)
Zvezdin vuk je uradio Partizanu ono zbog čega je došao: I kada ne ide, Mekintajer nikad ne odustaje
Mondo pre 1 satjoš 20 povezanih