Povezane vesti

Promovisana knjiga Svetislava Pešića "Moja igra - moj put"

Promovisana knjiga Svetislava Pešića "Moja igra - moj put"

Dnevnik 12.01.2022
BEOGRAD: Knjiga "Moja igra - moj put" trofejnog košarkaša, trenera i selektora muške reprezentacije Srbije Svetislava Pešića promovisana je danas u hotelu Kraun Plaza. Promociji knjige prisustvovao je veliki broj legendi iz košarke među kojima su… »
“Jokića treba razumeti i ako odluči da ne igra za Srbiju”

“Jokića treba razumeti i ako odluči da ne igra za Srbiju”

Vesti online 12.01.2022
Srpski košarkaši blistaju na svim meridijanima, pobuđuju navijačku maštu pred svako veliko takmičenje, a isto je i u ovom periodu kada imamo najjače adute u Evropi i NBA, pa s pravom razmišljamo o zlatu na Evropskom prvenstvu u septembru. Ipak… »
Od pirota do krova sveta Promocija autobiografske knjige trenerske legende Svetislava Pešića - "Moja igra, moj put"…

Od pirota do krova sveta Promocija autobiografske knjige trenerske legende Svetislava Pešića - "Moja igra, moj put"…

Večernje novosti 12.01.2022
FOTO TANJUG/ ZORAN ZESTIC Zbog toga je naslov "Moja igra moj put" najprirodniji za autobiografsku knjigu srpske i svetske trenerske legende Svetislava Pešića, promovisanu u beogradskom hotelu "Kraun plaza", uz prisustvo mnogobrojnih stanara košarkaške… »
Vreme je da se zlato vrati u Srbiju, 20 godina čekamo! Bodiroga navija za novi Indijanapolis: Predugo nam to fali!

Vreme je da se zlato vrati u Srbiju, 20 godina čekamo! Bodiroga navija za novi Indijanapolis: Predugo nam to fali!

Mondo 12.01.2022
Dejan Bodiroga se nada da bi ova generacija mogla da ponovi uspeh one iz Amerike. Na klupi je ponovo Svetislav Pešić. Dejan Bodiroga se nada da bi ova generacija mogla da ponovi uspeh one iz Amerike. Na klupi je ponovo Svetislav Pešić. Svetislav… »
‘Da iskustvo i znanje pretočim na papir’: Svetislav Pešić predstavio knjigu, podržale ga legende

‘Da iskustvo i znanje pretočim na papir’: Svetislav Pešić predstavio knjigu, podržale ga legende

Hot sport 12.01.2022
Selektor srpske reprezetnacije poredstavio je knjigu ‘Moja igra, moj put’. Rađa, Divac, Tomašević, bili su samo neke od legeni koje su ga podržale, a Svetislav Pešić je objasnio zbog čega se odlučio da objavi knjigu. – Prvo da pozdravim… »
"Nadam se Jokiću u dresu Srbije, ali smo nerazumni" - Divac brani nikolu: Za 20 godina promenile se 3 stvari!

"Nadam se Jokiću u dresu Srbije, ali smo nerazumni" - Divac brani nikolu: Za 20 godina promenile se 3 stvari!

Mondo 12.01.2022
Najbolji centar na svetu mogao bi opet da zaigra za nacionalni tim, ali nema razloga za nerazumevanje ako se to ne desi. Najbolji centar na svetu mogao bi opet da zaigra za nacionalni tim, ali nema razloga za nerazumevanje ako se to ne desi. Nikola Jokić… »
Pešić: Hteo sam da iskustvo, razočarenja i znanje pretočim u jednu knjigu

Pešić: Hteo sam da iskustvo, razočarenja i znanje pretočim u jednu knjigu

Nova 12.01.2022
Svetislav Pešić, selektor košarkaša Srbije, objavio je autobiografiju pod nazivom "Moja igra, moj put", a na predstavljanju je bio veliki broj legendarnih košarkaša. Dino Rađa, Vlade Divac, Dejan Tomašević bili su samo neki od mnogih koji su… »

Vesti dana »