Povezane vesti
Abazović govorio o “srpskom svetu”
Vesti online 12.01.2022
Potpredsednik crnogorske vlade Dritan Abazović podržao je rad crnogorske Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) i naveo da “politički polusvet pričama o ”srpskom svetu” pokušava da diskredituje ovu službu”. – Nisu im dovoljne afere koje… »
Abazović o "srpskom svetu", političkom polusvetu i Agenciji za nacionalnu bezbednost
RTV 12.01.2022
PODGORICA - Potpredsednik crnogorske vlade Dritan Abazović podržao je rad crnogorske Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) i naveo da "politički polusvet pričama o 'srpskom svetu' pokušava da diskredituje ovu službu". "Nisu im dovoljne afere koje… »
Vesti dana »

Student UNS za Insajder: Žandarmerija nas je gurala štitovima i izvadili su pendreke; MUP: Jedan policajac lakše povređen
Insajder pre 1 satjoš 82 povezane

Prva reakcija je da se pokrije sluh, ovde se samo vidi panika: Dačić o "Vortex ring gun-u" i istrazi FBI
Mondo pre 1 satjoš 22 povezane

U Zemunskoj bolnici i Urgetnom centru još 90 pacijenata sa protesta
Jugmedia pre 4 satijoš 3 povezane

Nova ekonomija: Srbija, u jeku protesta, tri puta proširila emisiju državnih hartija od vrednosti
Novi magazin pre 4 satijoš 7 povezanih

BLOG: Studenti nastavljaju akcije, štrajk zaposlenih na fakultetima i u ustanovama kulture
N1 Info pre 26 minutajoš 7 povezanih