Povezane vesti
Kosovska policija: Pomagali smo u nadzoru sprovođenja mera
RTV 13.01.2022
PRIŠTINA - Kosovska policija saopštila je danas da je sprovođenjem akcije u zgradi Opštine Gračanica "zapravo pomagala inspektorima Agencije za hranu i veterinu koji nadgledaju sprovođenje mera protiv kovida-19". U saopštenju se navodi da je… »
Vučić tvrdi da je ROSU lovila vola na ražnju, kosovska policija demantuje
Nova 13.01.2022
Da su pripadnici specijalnih policijskih jedinica Kosova imali juče akciju u opštinskoj zgradi u Gračanici, javnost je saznala od predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je u sinoćnjem intervjuu za RTS naveo da su oni očekivali da „tamo zateknu… »
Vučić: "ROSU specijalci upali u zgradu opštine Gračanica, hteli da hapse vola na ražnju"
Blic 12.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras na RTS o incidentu koji se dogodio u Gračanici. - Iz Prištine su poslali 20 ROSU specijalaca koji su upali u Gračanicu, ja mislim u skupštini opštinu. Jurili su vola na ražnju, slikali nešto… »
Vesti dana »

Završen zbor u Kragujevcu: Traži se isplata 50% plata prosvetnim radnicima iz budžetskih rezervi grada
Serbian News Media pre 2 satajoš 62 povezane

Pušteni na slobodu studenti niškog Univerziteta uhapšeni sinoć posle protesta
Beta pre 7 satijoš 18 povezanih

Postupci protiv 11 osoba „zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu“
Vreme pre 3 satajoš 22 povezane

Ukrajinske vlasti: Cela porodica stradala u udaru ruskih dronova na Zaporožje
N1 Info pre 44 minutajoš 18 povezanih