Povezane vesti

Vlast se pogubila u lažima: Kako Vučić i Brnabić brane Rio Tinto (VIDEO)

Vlast se pogubila u lažima: Kako Vučić i Brnabić brane Rio Tinto (VIDEO)

Nova 13.01.2022
Samo na osnovu izjava koje su davali predsednik države Aleksandar Vučić i premijerka Ana Brnabić poslednjih meseci, građani Srbije ne bi sa sigurnošću mogli da kažu da li prema Rio Tintu imamo ili nemamo obaveze. Ne bi mogli sa sigurnošću da… »
Saznajemo: Vlada danas neće odlučivati o raskidu ugovora sa Rio Tintom

Saznajemo: Vlada danas neće odlučivati o raskidu ugovora sa Rio Tintom

Nova 13.01.2022
Danas će biti održana sednica Vlade Srbije, a kako saznaje Nova.rs na dnevnom redu neće biti odluka o raskidu ugovora sa Rio Tintom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je sinoć na RTS da pretpostavlja da će Vlada da donese odluku da raskine… »
Vučić o Rio Tintu: "Pretpostavljam da će Vlada doneti odluku o raskidanju svih odluka, ja bih da se sačeka do kraja godine"

Vučić o Rio Tintu: "Pretpostavljam da će Vlada doneti odluku o raskidanju svih odluka, ja bih da se sačeka do kraja godine"

Blic 13.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je sinoć na RTS da je razgovarao sa predsednicom Vlade o temi iskopavanja litijuma. - Razgovarao sam sa Anom (Brnabić), raspoloženje u Vladi je da se raskine sve, rešena je da pokaže Srbiji koliko je… »
Vučić očekuje da Vlada raskine ugovore sa Rio Tintom

Vučić očekuje da Vlada raskine ugovore sa Rio Tintom

Al Jazeera 13.01.2022
Kako je naveo, ‘nekima’ su ljudi iz Rio Tinta ilegalno davali novac, ali da za to nema dokaza ‘nakon 15 godina’. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je sinoć kako očekuje da Vlada Srbije raskine sve ugovore sa kompanijom Rio Tinto, te… »

Vesti dana »