Povezane vesti
Gabriel Eskobar stiže ponovo u region sa porukom Otvoreni Balkan neće funkcionisati bez učešća svih zemalja!
Kurir 13.01.2022
Gabriel Eskobar, specijalni izaslanik američke administracije za Zapadni Balkan, stiže uskoro na ovo područje, a u najavi svoje posjete ponovio je očekivanja administracije Džo Bajdena za ovaj region. Eskobar je u razgovoru za albanski servis Glasa… »
Bajdenov čovek za zapadni Balkan na specijalnom zadatku: Eskobar najavio posetu regionu, pomenuo Otvoreni Balkan
Srbija danas 13.01.2022
Eskobar je potvrdio da će SAD biti veoma angažovane, ali ne samo na rešavanju pitanja KIM, već i u celom regionu i to ne samo u sferi politike već i ekonomskog razvoja, posebno u Albaniji, Srbiji, KIM i Crnoj Gori. U intervjuu za albanski servis Glasa… »
Eskobar najavio posetu zapadnom Balkanu: "Dolazim uskoro i na KiM da podržim nastavak dijaloga"
Telegraf 13.01.2022
Eskobar je potvrdio da će SAD biti veoma angažovane, ali ne samo na rešavanju pitanja KIM, već i u celom regionu. U intervjuu za albanski servis Glasa Amerike Gabrijel Eskobar, zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara zadužen za južnu i centralnu… »
Vesti dana »
Janjić: Vlast objavila nove, još gore verzije Mrdićevih zakona
Serbian News Media pre 11 minutajoš 39 povezanih
Tramp stigao u Kinu, sutra glavni razgovor sa Si Đinpingom
Radio sto plus pre 11 minutajoš 38 povezanih
'Nismo zadovoljni', kaže ministarka energetike Srbije o novoj ponudi MOL-a
BBC News pre 1 satjoš 25 povezanih
Internet gori: Da li je Evrovizija upravo "pozvala Isusa" na scenu? Nastup Hrvatica izazvao haos FOTO/VIDEO
B92 pre 21 minutajoš 66 povezanih
Prognoza za četvrtak, 14. maj: Sutra nakon hladnog jutra, sunčan i topao dan
Beta pre 3 satajoš 32 povezane



