Povezane vesti

"Molila sam Boga da to ne uradi tada": Barbara otkrila kako ju je zaprosio Darko Lazić i nije uradio ono što bi svaka žena…

"Molila sam Boga da to ne uradi tada": Barbara otkrila kako ju je zaprosio Darko Lazić i nije uradio ono što bi svaka žena…

Blic 13.01.2022
Darko Lazić nedavno je verio svoju devojku Barbaru Bobak, a ona je otkrila detalje romantičnog trenutka, te priznala da nije želela da se to dogodi za doček Nove godine. - Što se veridbe tiče, znam da su svi očekivali neki grandiozni momenat, ali… »
Krenuli smo po patike, a onda je viknuo biraj: Barbara otkrila kako ju je Darko zaprosio, a da je uradio ovo povraćala bi!

Krenuli smo po patike, a onda je viknuo biraj: Barbara otkrila kako ju je Darko zaprosio, a da je uradio ovo povraćala bi!

Kurir 13.01.2022
Veza pevača Darka Lazića i njegove koleginice Barbare Bobak od samog početka bila je puna kontroverzi. Od toga da je zbog nje ostavio porodicu, pa sve do priča da je njihova ljubav marketinški trik. Ipak, da su emocije prave njih dvoje dokazuju već… »
Uveo me u zlataru i rekao "biraj": Barbara otkrila detalje - Darko Lazić verio pevačicu u tržnom centru!

Uveo me u zlataru i rekao "biraj": Barbara otkrila detalje - Darko Lazić verio pevačicu u tržnom centru!

Mondo 13.01.2022
Odveo me je u tržni centar da njegovoj deci odaberemo obuću, a onda je ugledao zlataru... Odveo me je u tržni centar da njegovoj deci odaberemo obuću, a onda je ugledao zlataru... Pevačica Barbara Bobak nedavno je rekla "da" folkeru Darku Laziću… »

Vesti dana »