Povezane vesti
Patrijarh Porfirije: Uvjeravam našu braću muslimane da najoštrije osuđujemo prijetnje i uvrede
Sandžak press 13.01.2022
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije kazao je da je sa “tugom, nevjericom i ogorčenjem” pratio uvrede i prijetnje koje su pripadnici pravoslavne vere upućivali sugrađanima islamske vjeroispovesti. „Uvjeravam našu braću muslimane da… »
Patrijarh Porfirije osudio vređanje muslimana u Priboju
PP media 13.01.2022
Priboj – Patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije saopštio je sinoć da je sa „tugom, nevericom i ogorčenjem“ pratio uvrede koje su pripadnici pravoslavne vere upućivali sugrađanima islamske veroispovesti. Patrijarh Porfirije, foto: Sputnjik… »
Patrijarh Porfirije osudio vređanje muslimana
Radio sto plus 13.01.2022
„Uveravam našu braću muslimane da najoštrije osuđujemo ovakve postupke“, naveo je patrijarh, a saopštila Informativna služba SPC. On je ocenio da je posebno razočaravajuće što su uvrede upućivali oni koji takve postupke treba da sprečavaju, ali i mladi… »
Vesti dana »
BBC o izborima u Mađarskoj: Politička borba Orbana i Mađara zbog koje se i porodice dele
Nova pre 16 minutajoš 31 povezana
Vremenska prognoza za nedelju, 12. april: Sutra ujutru hladno, tokom dana sunčano i toplo
Beta pre 1 satjoš 27 povezanih






