Povezane vesti
Sindikat EPS: Ministarka Mihajlović kolovođa napada, a odgovorna za stanje u EPS-u
RTV 13.01.2022
BEOGRAD - Svedoci smo učestalih i besprizornih pokušaja napada na JP Elektropivreda Srbije (EPS), pre svega od onih koji bi trebalo da osećaju ličnu odgovornost za probleme koji su se pojavili u funkcionisanju proizvodnje u termo i rudarskom sektoru… »
Sindikat EPS-a: Razumljive kritike javnosti, neshvatljivo da je kolovođa napada ministarka
Novi magazin 13.01.2022
Sindikat radnika Elektroprivrede Srbije (EPS) saopštio je danas da je razumljiv pritisak javnosti koja traži pouzdano snabdevanje električnom energijom, ali da je neshvatljivo da je kolovođa napada na to preduzeće ministarka rudarstva i energetike Srbije… »
I Sindikat radnika EPS-a „udario“ na ministarku: Uništava nas po nalogu stranaca
N1 Info 13.01.2022
Sindikat radnika Elektroprivrede Srbije ocenio je da razumljiv pritisak javnosti koja traži pouzdano snabdevanje električnom energijom, ali je neshvatljivo da je kolovođa u tim napadima ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović, koja je… »
Sindikat EPS: Mihajlovićeva teži da uruši pa rasproda energetski sistem Srbije
Danas 13.01.2022
Sindikat radnika EPS-a oglasio se sa porukom da zaposleni neće dozvoliti da ih ministarka Zorana Mihajlović više vređa i ponižava, ne preuzimajući sopstvenu odgovornost za probleme koji su se javili u ovom preduzeću. – Svedoci smo učestalih i… »
Vesti dana »
Pokrenuta istraga protiv grupe osumnjičene za trgovinu drogom, oružjem i eksplozivom
RTV pre 31 minutajoš 32 povezane
Zaštitnik građana kontroliše rad Ministarstva zdravlja nakon smrti još jednog pacijenta u Čačku
Morava info pre 1 satjoš 57 povezanih
Proizvođači povrća se pridružili mlekarima i poljoprivrednicima koji blokiraju Ibarsku magistralu
Nova ekonomija pre 26 minutajoš 39 povezanih
Advokatska komora Srbije prekida rad na 3 dana zbog “Mrdićevih zakona”
Luftika pre 4 satijoš 15 povezanih





