Povezane vesti

Oglasio se direktor Fajzera: Veliki sam navijač Đokovića, ali… (VIDEO)

Oglasio se direktor Fajzera: Veliki sam navijač Đokovića, ali… (VIDEO)

Vesti online 13.01.2022
Generalni direktor Fajzera Albert Burla izjavio je da veliki navijač najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i dodao da Srbin sada ima dosta antitela pošto je preboleo koronavirus. – Veliki sam navijač Novaka Đokovića, ali ne mogu da… »
Direktor fajzera podržao Novaka: Poruka Đokoviću je šamar Australiji

Direktor fajzera podržao Novaka: Poruka Đokoviću je šamar Australiji

Večernje novosti 13.01.2022
Foto: Tanjug/AP/D. Kujundžić U razgovoru za "Blumberg Markets and finance", emisiju koja se bavi ekonomijom, rekao je da je preležan korona virus zaštita od zaražavanja drugih, te Novaka Đokovića ne vidi kao opasnost po druge. - Kao prvo, ja sam… »
Direktor fajzera podržao Noleta: ‘Ja sam Đokovićev veliki navijač! Preležan virus daje zaštitu’

Direktor fajzera podržao Noleta: ‘Ja sam Đokovićev veliki navijač! Preležan virus daje zaštitu’

Hot sport 13.01.2022
Podrška od prvog čoveka kompanije koja proizvodi vakcine protiv COVID-19 virusa! Iz trenutka u trenutak možemo videti oglašavanja povodom situacije u kojoj se našao Novak Đoković u Australiji. Kritike i podrška dolaze sa svih strana planete, iz… »
Neočekivano: Direktor „Fajzera“ podržao Novaka, pričao o koroni i Australiji

Neočekivano: Direktor „Fajzera“ podržao Novaka, pričao o koroni i Australiji

Nova 13.01.2022
Novak Đoković je tema kojom se bave na svim meridijanima u poslednjih osam dana. Upravo zbog toga smo i saznali da je veliki navijač najboljeg tenisera današnjice Albert Burla, generalni direktor kompanije "Fajzer". On je u razgovoru za „Bloomberg… »
CEO kompanije Fajzer: Ja sam fan Đokovića, ali…

CEO kompanije Fajzer: Ja sam fan Đokovića, ali…

N1 Info 13.01.2022
Mnogo je reakcija na slučaj Novaka Đokovića koje pristižu sa svih strana, a u razgovoru za "Bloomberg Markets and Finance" na sve što se dešava na Australijan Openu osvrnuo se i CEO kompanije Fajzer Albert Burla. „Kao prvo, ja sam veliki navijač… »
Neočekivana podrška: Direktor "Fajzera" stao uz Novaka, a ono što je rekao je prst u oko Australiji

Neočekivana podrška: Direktor "Fajzera" stao uz Novaka, a ono što je rekao je prst u oko Australiji

Sportal blic 13.01.2022
Situacija oko izazvala je bezbroj reakcija širom sveta, a svoje mišljenje je izneo i i CEO kompanije "Fajzer" Albert Burla. Burla je u razgovoru za "Bloomberg Markets and Finance" istakao da je preležan virus korona, takođe jedan vid zaštite. Sa te… »

Vesti dana »