Povezane vesti
I kosmonauti Roskosmosa čestitali Novom Sadu titulu
Dnevnik 13.01.2022
NOVI SAD: Novi Sad je večeras zvanično preuzeo titulu "Evropska prestonica kulture 2022. godine", a Novosađanima i njihovim gostima čestitke su stigle iz kosmosa. Kosmonauti Roskosmosa Anton Skaplerov i Pjotr Dubrov, kao i kosmonaut iz Međunarodne… »
Novi Sad od večeras i zvanično Evropska prestonica kulture
Beta video 13.01.2022
BEOGRAD - Novi Sad je od večeras zvanično Evropska prestonica kulture za 2022. Na svečanosti, šef delegacije EU u Srbije Emanuele Žiofre je gradonačelniku Milošu Vučeviću uručio plaketu čime je ozvaničen početak godine Evropske prestonice… »
Novi Sad zvanično preuzeo titulu 'Evropska prestonica kulture 2022'
Slobodna Evropa 13.01.2022
Novi Sad je od četvrtka uveče zvanično preuzeo titulu “Evropska prestonica kulture 2022. godine”. Na svečanoj ceremoniji, održanoj u Srpskom narodnom pozorištu, šef delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Emanuele Žiofre uručio je novosadskom… »
Vesti dana »

Stigla prva reakcija Ukrajine nakon što je Tramp pauzirao vojnu pomoć Kijevu
Danas pre 57 minutajoš 31 povezana

Tramp uveo carine Kanadi, Meksiku i Kini, Peking i Otava uvode kontramere
BBC News pre 1 satjoš 31 povezana

uživo Počinje redovno zasedanje Skupštine Srbije: Na dnevnom redu više od 60 tačaka, o ostavci premijera tek na kraju
Euronews pre 21 minutajoš 24 povezane