Povezane vesti

Dalila doživela pomračenje uma zbog Dejanovog krvavog rastrojstva? (VIDEO)

Dalila doživela pomračenje uma zbog Dejanovog krvavog rastrojstva? (VIDEO)

Svet & Skandal 14.01.2022
Dalila Dragojević je naposredno nakon završetka emisije “Gledanje snimaka“ doživela totalno pomračenje. PRINTSCREEN/YOUTUBE Naime, njen bivši suprug Dejan isekao je sebe flašom nakon čega je završio u Urgentnom centru. Dalila je posle te scene… »
Car okrivio dalilu za dejanov slom! Filip priznao ono što ne sme da kaže pred zadrugarima: On je čudak, a ona kvarna…

Car okrivio dalilu za dejanov slom! Filip priznao ono što ne sme da kaže pred zadrugarima: On je čudak, a ona kvarna…

Kurir 14.01.2022
Filip Car komentarisao je sa Saletom Luksom jezive scene ponašanja Dejana Dragojevića, nakon njegove svađe sa Dalilom Dragojević. - Tara mi je govorila da plače, ja sam je uzeo za ruku i pitao zbog koga plače. On je čudak, ali ona je kriva. Neću… »
Dalila jeca na sav glas jer se dejan ne vraća u zadrugu! Dragojevićka u suzama nakon karambola, ne mogu da je smire! (video)

Dalila jeca na sav glas jer se dejan ne vraća u zadrugu! Dragojevićka u suzama nakon karambola, ne mogu da je smire! (video)

Kurir 14.01.2022
Dalila Dragojević završila je u suzama zbog bivšeg supruga Dejana, koji je tookm žurke napravio haos zbog nje i Filipa Cara. Dejan je tom prilikom razbio sebi glavu nakon čega je prevezen u Urgentni centar, i još uvek se nije vratio na imanje… »
Ženu sam ostavio zbog ove budaletine! Gruja se javno pokajao zbog preljube, pere se od afere sa Mimom!

Ženu sam ostavio zbog ove budaletine! Gruja se javno pokajao zbog preljube, pere se od afere sa Mimom!

Kurir 14.01.2022
Nikola Grujić Gruja i dalje nije mogao da preboli to što je video Mimu Šarac kako sinoć prisno igra sa Dinom Dizdarevićem, pa je opleo po svojoj bivšoj kod Stefana Mihića. - Ženu sam ostavio zbog ove budaletine, i treba ovako da mi se vrati kad… »
Dejan Dragojević lomio čaše o glavu nakon sukoba Dalile i Filipa Cara (VIDEO)

Dejan Dragojević lomio čaše o glavu nakon sukoba Dalile i Filipa Cara (VIDEO)

Vesti online 14.01.2022
Tokom prošle noći u Beloj kući na rijaliti imanju u Šimanovcima upriličena je žurka povofdom dočeka Pravoslavne nove godine. Dalila Dragojević rasplakala se nakon svađe sa bivšim suprugom Dejanom i neko vreme provela je u pušionici sa… »
Dalila otkrila šta se dešavalo pre strašnog incidenta! Svi šokirani zbog Dejana, Cara brane: Ne mogu da svarim da sam bila…

Dalila otkrila šta se dešavalo pre strašnog incidenta! Svi šokirani zbog Dejana, Cara brane: Ne mogu da svarim da sam bila…

Kurir 14.01.2022
Dejan Dragojević napravio je haos u Zadruzi zbog Dalile i Filipa Cara, nakon čega je sam sebi razbio glavu. Nakon žestokog incidenta, Dalila je sa Jovanom Tomić Matorom i Markom Đedovićem pričala šta se dešavalo pre sukoba. - Ti se ponašaš kao… »

Vesti dana »