Повезане вести
Појачавање притиска међународне заједнице на косовске власти
Слободна Европа 14.01.2022
Док Косово и Србија поново имају дијаметрално супротстављене ставове, овога пута око одржавања референдума Србије на територији Косова, све су чешћи позиви Међународне заједнице Приштини да настави дијалог са Београдом о… »
„Као пријатељ и партнер“: Приштини стигло писмо из Америке
Спутник 14.01.2022
Амерички државни секретар Ентони Блинкен у писму премијеру привремених приштинских институција Аљбину Куртију изражава наду да ц́е „његово лично лидерство дати нови импулс дијалогу Београда и Приштине“. Блинкен наводи да ц́е до… »
Блинкен поручио Куртију Фокусирајте се на дијалог и обавезе, избегавајате акције које подижу тензије
Ало 14.01.2022
Амерички државни секретар Ентони Блинкен у писму премијеру Аљбину Куртију навео је да се САД надају да ће Куртијево "лично руковођење" вратити замах у процес дијалога Београда и Приштине тако што ће се придржавати претходних… »
Вести дана »
Фон дер Лајен и Кошта после састанка с Вучићем: Желимо да видимо демократску Србију у ЕУ
Данас пре 5 сатијош 1 повезана
Европа се удружила, ускоро састанак 12 лидера ЕУ: Све очи упрте у Берлин, на столу је једна тема!
Курир пре 1 сатјош 1 повезана
Зеленски тражи од Америке: Не вршите притисак на нас око избора, то нам сада није потребно
Курир пре 1 сатјош 1 повезана





