Povezane vesti

Hrvat oštar! Neka ih je sramota odnosa prema Novaku! Tretirali su Đokovića kao kriminalca!

Hrvat oštar! Neka ih je sramota odnosa prema Novaku! Tretirali su Đokovića kao kriminalca!

Večernje novosti 14.01.2022
Foto: N.Paraušić - Nisam iznenađen ponovnim ukidanjem australijske vize Novaku Đokoviću, jer su političari odlučili da preko Novaka dobiju neke političke poene - rekao je za Tanjug legendarni teniser i teniski trener Nikola Pilić. - Odluka o… »
Pilić: Tretiraju Đokovića kao kriminalca; Marej: Neću šutirati Novaka dok je na zemlji; Ninković: Šokiran sam količinom…

Pilić: Tretiraju Đokovića kao kriminalca; Marej: Neću šutirati Novaka dok je na zemlji; Ninković: Šokiran sam količinom…

RTV 14.01.2022
BEOGRAD - Hrvatski stručnjak Nikola Pilić osvrnuo se na situaciju u kojoj se Đoković nalazi u razgovoru za TV Prva. Kako kaže, nisu ista pravila za Đokoviča i ostale. Tipsarević: Toksična sramota Bivši srpski teniser Janko Tipsarević oglasio se… »
Legendarni trener nakon presude Đokoviću: Sramota

Legendarni trener nakon presude Đokoviću: Sramota

Nova 14.01.2022
Nikola Pilić, čuveni teniski trener i jedan od najzaslužnijih za uspon Novaka Đokovića na sam svetski vrh, istakao je da nije iznenađen odlukom vlasti u Australiji, dok je deportaciju nazvao "sramotnom". „Nisam iznenađen ponovnim ukidanjem… »

Vesti dana »