Povezane vesti

Šinejd O'Konor u bolnici zbog smrti sina: "Nema smisla živeti bez njega"

B92 14.01.2022
Pevačica Šinejd O'Konor prebačena je u bolnicu samo nekoliko dana nakon smrti njenog 17-godišnjeg sina Šejna. U statusu na Tviteru Šinejd je otkrila da je bila s policijom i da je ubrzo prevezena u bolnicu. "Odlučila sam da sledim svog sina. Nema… »

Nakon smrti sina pevačica završila u bolnici: Izgubljena sam, mrzim samu sebe

Nova 14.01.2022
Šinejd O'Konor primljena je u bolnicu samo nekoliko dana nakon što joj je sin preminuo. Pevačica je potvrdila da je hitno prebačena u bolnicu nakon što je danima izgubljena bez sina Šejna. Šejn O’Konor pronađen je mrtav nakon što je nestao iz… »

Nakon samoubistva sina pevačica završila u bolnici - "Sve sam uništila! Nema svrhe živeti bez njega, mrzim sebe"

Mondo 14.01.2022
Sin pevačice Šinejd O'Konor izvršio je samoubistvo, a ona je nakon njegove tragične smrti završila u bolnici. Sin pevačice Šinejd O'Konor izvršio je samoubistvo, a ona je nakon njegove tragične smrti završila u bolnici. Šinejd O'Konor je veoma… »

Sin joj se ubio pre nekoliko dana Pevačica primljena u bolnicu: Mislite da sam fina jer znam da pevam, a uopšte nisam…

Kurir 14.01.2022
Pevačica Šinejd O'Konor je primljena u bolnicu nakon tragične smrti sina. Ona je veoma otvoreno govorila svojim fanovima na društvenim mrežama o bolu i posledicama gubitka sina. Šejn je imao samo 17 godina kada je tragično oduzeo sebi život… »

Vesti dana »