Povezane vesti
Referendum u Zrenjaninu na 70 biračkih mesta, upisano 100.894 glasača
Dnevnik 14.01.2022
ZRENjANIN: Državljani Republike Srbije u nedelju, 16. januara, izlaze na republički referendum radi potvrđivanja Akta o promeni Ustava Republike Srbije. Građani se na referendumu izjašnjavaju o referendumskom pitanju: “Da li ste za potvrđivanje Akta o… »
DA ili NE: Zrenjaninci u nedelju glasaju na 70 biračkih mesta
Zrenjaninski 14.01.2022
U nedelju, 16. januara, biće održan republički referendum radi potvrđivanja akta o promeni Ustava Republike Srbije. U toku su završne pripreme za referendum, a na teritoriji grada Zrenjanina pravo glasa imaju 100.894 punoletna građana. Kao i do sada… »
Na teritoriji Zrenjanina glasanje na 70 biračkih mesta
Zrenjanin danas 14.01.2022
Na teritoriji Grada Zrenjanina pravo glasa na predstojećem referendum ima 100.894 punoletnih građana. Glasa se na 70 biračkih mesta, koja se u nedelju otvaraju u 7.00 i zatvaraju u 20.00 časova. Provera upisa u Jedinstveni birački spisak građana, kao i… »
Vesti dana »
Zelenski: Ukrajina se suočava sa nestašicom raketa zbog rata na Bliskom istoku
Danas pre 1 satjoš 46 povezanih
Potpisan ugovor sa AzVirtom o projektovanju i izgradnji brze saobraćajnice Osmeh Vojvodine
Biznis.rs pre 57 minutajoš 28 povezanih
Ministarstvo: Požar na paviljonu Srbije u Veneciji izazvala varnica
N1 Info pre 3 satajoš 27 povezanih
Novosadska skupština oduzima prostor Akademiji umetnosti, za koji Mićin tvrdi da je zloupotrebljen
Nedeljnik pre 4 satijoš 41 povezana
Krivične prijave za nedozvoljenu trgovinu: Zaplenjena bela tehnika i telefoni vredni skoro milion dinara
Euronews pre 37 minutajoš 24 povezane



