Povezane vesti

Užas u Puli: Policija pronašla tela supružnika, za ubistvo osumnjičen njihov sin

Užas u Puli: Policija pronašla tela supružnika, za ubistvo osumnjičen njihov sin

Blic 14.01.2022
Mladić V. B. star 30 godina ubio je u četvrtak u Puli oca D. B. i majku N. B, saznaje Glas Istre. Kako navode, sin se sam prijavio policiji nakon što je počinio delo. Tragedija se dogodila u Argonautskoj ulici na Gregovici, mirnom porodičnom kraju… »
Sin ubio oca i majku u Puli: Sam se prijavio, komšije kažu: "Bio je malo čudan, spreman da napravi sr*nje"

Sin ubio oca i majku u Puli: Sam se prijavio, komšije kažu: "Bio je malo čudan, spreman da napravi sr*nje"

Mondo 14.01.2022
Prema za sada nezvaničnim saznanjima, počinitelj dvostrukog ubojstva u Puli je sin (30) koji je ubio majku i oca. Prema za sada nezvaničnim saznanjima, počinitelj dvostrukog ubojstva u Puli je sin (30) koji je ubio majku i oca. Reč je o… »
Sin ubio roditelje: Užas u Puli, policija pronašla tela supružnika (video)

Sin ubio roditelje: Užas u Puli, policija pronašla tela supružnika (video)

Večernje novosti 14.01.2022
Tanjug/AP Prema za sada dostupnim informacijama, radi se o muškim i ženskim licima, odnosno supružnicima, a postoji osnovana sumnja za nasilnu smrt, odnosno dvostruko ubistvo. Prema nezvaničnim informacijama, 30-godišnji Puljanin koji se dovodi u… »
Horor u Puli: Policija pronašla tela supružnika, jedan od osumnjičenih za ubistvo njihov sin! Video

Horor u Puli: Policija pronašla tela supružnika, jedan od osumnjičenih za ubistvo njihov sin! Video

Kurir 14.01.2022
Policija je u Puli pronašla dva mrtva tela, a muškarac povezan sa ubistvom nalazi se u policijskoj stanici Pula, javila je istarska policija. Prema za sada dostupnim informacijama, radi se o muškim i ženskim licima, odnosno supružnicima, a postoji… »

Vesti dana »