Povezane vesti

Kristal Palas ispustio pobedu u dramatičnoj završnici, sami sebi presudili

Nova 15.01.2022
Fudbaleri Brajtona i Kristal Palasa odigrali su u Brajtonu nerešeno 1:1, u meču 21. kola Premijer lige. Domaći tim je mogao da povede u 38. minutu, ali je udarac Paskala Grosa sa penala odbranio golman Džek Batland. Zbog prekršaja je dva minuta… »
Penal, poništen gol i rovovska borba na otvaranju novog kola Premijer lige: Brajton na kraju jedva uzeo bod kod kuće

Sportal blic 14.01.2022
Fudbaleri Brajtona i Kristal Palasa remizirali su 1:1 u 22. kolu Premijer lige. Orlovi su došli do prednosti u 69. minutu preko Konora Galagera, iz jedinog šuta u okvir gola na meču, i do finiša je delovalo da će im to biti dovoljno za tri boda… »