Povezane vesti

Đoković saslušan, završno ročište večeras u 23.30

Đoković saslušan, završno ročište večeras u 23.30

Dnevnik 15.01.2022
MELBURN: Najbolji teniser sveta Novak Đoković saslušan je pred imigracionim vlastima u Australiji i Federalnom sudu, nakon što mu je ponovo uskraćena viza, a konačna odluka o tome da li će dobiti dozvolu da brani titulu na Australijan openu biće… »
Osaka: Novak je sjajan igrač, tužno da ga pamte na ovaj način

Osaka: Novak je sjajan igrač, tužno da ga pamte na ovaj način

Politika 15.01.2022
MELBURN – Japanska teniserka Naomi Osaka izjavila je da njeno mišljenje u vezi sa slučajem Novaka Đokovića nije važno, ali da je cela sitaucija tužna. „Iskreno, mislim da moje reči nisu važne, čak iako govorim ono što mislim. Videla sam… »
"Ovo je nesrećna situacija": Šampionka Australijan opena o Đokoviću: Tužno je da ga ljudi pamte na ovakav način

"Ovo je nesrećna situacija": Šampionka Australijan opena o Đokoviću: Tužno je da ga ljudi pamte na ovakav način

Sportal blic 15.01.2022
Aktuelna šampionka , prokomentarisala je situaciju oko . Dok se japanska teniserka uveliko sprema za odbranu titule u Melburnu, Novak trenutno vodi veliku borbu na pravnom polju, ne bi li stekao pravo da pokuša isto. Osaka nije ostala ravnodušna na ono… »
Šta mislite, gde su odveli Noleta?

Šta mislite, gde su odveli Noleta?

Sportske.net 15.01.2022
Preneli smo sinoć, posle najnovijeg saslušanja, najbolji teniser sveta Novak Đoković ponovo je priveden oko ponoći po našem vremenu. Ono što sada sledi jeste završno suđenje pred Federalnim sudom u Australiji koji će doneti definitivnu odluku da… »
Sve je jasno: Evo kada će biti suđeno Novaku Đokoviću!

Sve je jasno: Evo kada će biti suđeno Novaku Đokoviću!

Hot sport 15.01.2022
Pravda mora biti zadovoljena! Najbolji teniser svih vremena Novak Đokovića nalazi se u ‘nemilosti’ australijskih vlasti.. Nad njim se već nekoliko dana vrši prava ‘tortura’ kojoj će uskoro doći kraj. Tokom preliminarnog saslušanja, doneta… »
5 Dana lažu o Đokoviću - da bi svet okrenuli protiv njega: Isplivao novi skandal Australije, dokument je sad nebitan!

5 Dana lažu o Đokoviću - da bi svet okrenuli protiv njega: Isplivao novi skandal Australije, dokument je sad nebitan!

Mondo 15.01.2022
Utemeljenje za deportaciju više ne leži u pogrešno popunjenom dokumentu Novaka Đokovića. Utemeljenje za deportaciju više ne leži u pogrešno popunjenom dokumentu Novaka Đokovića. Punih devet dana već traje drama oko Novaka Đokovića i njegovog… »
Nema kraja Novakovoj agoniji: Đoković ponovo u hotelu strave!

Nema kraja Novakovoj agoniji: Đoković ponovo u hotelu strave!

Večernje novosti 15.01.2022
FOTO: Tanjug Oko 04.15 po našem vremenu dva vozila napustila su kancelariju Đokovićevih advokata, a okupljeni novinari na zadnjem sedištu jednog od njih uslikali su srpskog tenisera sa teget kačketom i telefonom u ruci kako pokušava da prikrije… »

Vesti dana »