Povezane vesti

Aleksić: Spreman sam da prihvatim odgovornost i budem kandidat za predsednika

Aleksić: Spreman sam da prihvatim odgovornost i budem kandidat za predsednika

N1 Info 15.01.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da je spreman da bude kandidat opozicije na izborima za predsednika Srbije ukoliko, kako navodi, istraživanja pokažu da ima podršku. „Spreman sam da prihvatim odgovornost, ali nisam jedini… »
Aleksić: Spreman sam da budem predsednički kandidat ako istraživanja pokažu da imam podršku

Aleksić: Spreman sam da budem predsednički kandidat ako istraživanja pokažu da imam podršku

Danas 15.01.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da je spreman da bude kandidat opozicije na izborima za predsednika Srbije ukoliko, kako navodi, istraživanja pokažu da ima podršku. „Spreman sam da prihvatim odgovornost, ali nisam jedini… »
"Spreman sam da budem kandidat za predsednika Srbije": Miroslav Aleksić o istraživanjima opozicije i šansi da stane na crtu…

"Spreman sam da budem kandidat za predsednika Srbije": Miroslav Aleksić o istraživanjima opozicije i šansi da stane na crtu…

Blic 15.01.2022
Spreman sam da se u potpunosti posvetim zajedničkoj borbi za oslobađanje Srbije iz stega Vučićevog režima i, ako treba, budem i predsednički kandidat naše koalicije. Ukoliko istraživanja pokažu da mogu da odigram tu ulogu, spreman sam da… »
Miroslav Aleksić: Spreman sam da budem predsednički kandidat ako imam podršku

Miroslav Aleksić: Spreman sam da budem predsednički kandidat ako imam podršku

Glas Šumadije 15.01.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je spreman da bude kandidat opozicije za predsednika Srbije ako „istraživanja pokažu da ima podršku“. Spreman sam da prihvatim odgovornost, ali nisam jedini koji figurira kao… »
Aleksić: Spreman sam da budem predsednički kandidat

Aleksić: Spreman sam da budem predsednički kandidat

Nova 15.01.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da je spreman da bude kandidat opozicije na izborima za predsednika Srbije ukoliko, kako navodi, istraživanja pokažu da ima podršku. „Spreman sam da prihvatim odgovornost, ali nisam jedini… »

Vesti dana »