Повезане вести
Чувени кристијан греј имао паклену годину: Због короне није могао оцу на сахрану. остао заробљен у Аустралији
Вечерње новости 15.01.2022
Фото: Профимедиа Како преноси Блиц жена Глумац (39) био је у изолацији у хотелу уочи снимања филма "Туриста" у Аустралији и преостала су му четири дана карантина када је добио тужну вест да му је отац Џим преминуо од корона… »
Глумац пропустио очеву сахрану: Због карантина остао заробљен у Аустралији
Нова 15.01.2022
Глумац Џејми Дорнан открио је да је његов отац Џим Дорнан (73) преминуо од коронавируса почетком 2021, док је он био заробљен у карантину у Аустралији. Отац звезде филма „Педесет нијанси сиве“ Џејмија Дорнан преминуо је у… »
Остао заробљен у Аустралији и није отишао на очеву сахрану! Глумац морао да остане у хотелу, а није га видео 18 месеци!
Мондо 15.01.2022
Глумац Џејми Дорнан (39) открио је да је његов отац Џим Дорнан (73) преминуо од коронавируса почетком 2021, док је он био заробљен у карантину у Аустралији. Глумац Џејми Дорнан (39) открио је да је његов отац Џим Дорнан… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележавају годину дана од почетка блокаде овог факултета
Данас пре 5 сатијош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 3 сатајош 3 повезане
Трамп наводно Зеленском дао рок од неколико дана за одговор на амерички мировни план
Данас пре 3 сатајош 1 повезана




