Povezane vesti

Vilander podržao odluku suda, ali je i Novaku odao priznanje: Pokušao je sve i imao bi veliku šansu da postavi rekord!

Vilander podržao odluku suda, ali je i Novaku odao priznanje: Pokušao je sve i imao bi veliku šansu da postavi rekord!

Hot sport 16.01.2022
Jedan je od Đokovićevih velikih kritičara. Nekadašnji teniser, a sada poznati analitičar Mats Vilander, pričao je o završetku slučaja „Novak Đoković“, rekavši da ga je odluka iznenadila. On je istakao da je šokiran, a odao je priznanje… »
Otac male Sofije poslao poruku Novaku: ‘Za našu porodicu si anđeo koji zemljom hoda! Ponosni smo što živimo u tvojoj…

Otac male Sofije poslao poruku Novaku: ‘Za našu porodicu si anđeo koji zemljom hoda! Ponosni smo što živimo u tvojoj…

Hot sport 16.01.2022
Đoković je finansirao privatni let kako bi Sofija što pre stigla na lečenje u Sjedinjene Američke Države. Najbolji teniser na planeti, Novak Đoković, neće dobiti šansu da se bori za 21. grend slem titulu u karijeri, pošto je u nedelju… »
"Da sam tamo, povukao bih se sa Australijan opena": Amerikanac ljut, poslao oštru poruku

"Da sam tamo, povukao bih se sa Australijan opena": Amerikanac ljut, poslao oštru poruku

Večernje novosti 16.01.2022
FOTO: AP/Tanjug Momak iz Tenesija se još jednog oglasio putem Tviteri i poručio da mu je žao što ne igra na prvom grend slemu kako bi mogao da se povuče zbog nepravde koja je učinjena Noletu. - Voleo bih da sam tamo, samo da bih mogao da se… »
Novak dobio moćnu poruku iz Amerike

Novak dobio moćnu poruku iz Amerike

Vesti online 16.01.2022
Američki teniser Tenis Sandgren ponovo je pružio podršku Novaku Đoković, koji je ranije danas deportovan iz Australije. Đoković je deportovan posle današnje odluke australijskog Federalnog suda da podrži poništenje vize najboljem teniseru sveta… »
Amerikanac stao uz Novaka kao niko do sada: ‘Voleo bih da sam u Melburnu, samo da bih se povukao sa turnira’

Amerikanac stao uz Novaka kao niko do sada: ‘Voleo bih da sam u Melburnu, samo da bih se povukao sa turnira’

Hot sport 16.01.2022
‘Ako mislite da je sport u ovom trenutku važniji od ovog problema, onda ste moron!’ Najbolji teniser na planeti, Novak Đoković, neće dobiti šansu da se bori za 21. grend slem titulu u karijeri, pošto je u nedelju deportovan iz Australije. Novaku… »
Američki teniser podržao Đokovića: Povukao bih se sa turnira zbog Novaka

Američki teniser podržao Đokovića: Povukao bih se sa turnira zbog Novaka

Nova 16.01.2022
Od trenutka kada je pos letanju u Australiju krenulo maltretiranje Novaka Đokovića i na kraju deportacija, američki teniser Tenis Sandgren je pružao podršku i javnim istupima pokazao šta misli o celom slučaju. Ni ovoga piuta Sandgren nije štedeo… »
Povukao bih se sa australijan opena! Amerikanac ima oštru poruku za sve - ne budite je*eni moroni!

Povukao bih se sa australijan opena! Amerikanac ima oštru poruku za sve - ne budite je*eni moroni!

Mondo 16.01.2022
Podrška je i dalje tu! Oštra poruka američkog tenisera kolegama. Podrška je i dalje tu! Oštra poruka američkog tenisera kolegama. Za vreme višenedeljnog haosa u Australiji zbog izdavanja, pa poništavanja vize Novaku Đokoviću, američki teniser… »
"Povukao bih se sa australijan opena": Potres poznatog tenisera zbog Novaka: Vi ste je*eni moroni

"Povukao bih se sa australijan opena": Potres poznatog tenisera zbog Novaka: Vi ste je*eni moroni

Sportal blic 16.01.2022
Jedan od tenisera koji su najglasnije podržavali tokom njegovih 11 mučnih dana u Australiji, jeste Američki teniser je uoči grend slema u Melburnu, za koju smatra da je . Tenis je u nekoliko navrata posredstvom društvenih mreža, a to je učinio i… »

Vesti dana »