Povezane vesti

Šmit: Ako se ne bude držao onog što je obećao Vučiću, Dodik će biti u teškoj situaciji

Šmit: Ako se ne bude držao onog što je obećao Vučiću, Dodik će biti u teškoj situaciji

Politika 16.01.2022
BANjALUKA - Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je da je srpski član Predsedništva BiH i lider vladajućeg Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) doneo odluku o deblokadi rada institucija BiH.„Dodik je doneo odluku da se vrati u… »
Šmit: Ako se ne bude držao onog što je obećao Vučiću, Dodik će biti u teškoj situaciji

Šmit: Ako se ne bude držao onog što je obećao Vučiću, Dodik će biti u teškoj situaciji

Novi magazin 16.01.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je da je srpski član Predsedništva BiH i lider vladajućeg Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) doneo odluku o deblokadi rada institucija BiH. "Dodik je doneo odluku da se vrati u institucije, ako se… »
Šmit o Dodiku: Ići ćemo putem koji nije zamislio, ne treba mi njegovo priznanje

Šmit o Dodiku: Ići ćemo putem koji nije zamislio, ne treba mi njegovo priznanje

N1 Info 16.01.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit gostovao je na Face TV gdje je govorio o aktuelnim političkim prilikama u BiH. Fokus priče je bio na ponašanju i potezima člana Predsedništva Milorada Dodika. “Bonska ovlašćenja su kod mene na raspolaganju… »

Vesti dana »