Povezane vesti

Fijasko! Australijan open se "raspada" bez Novaka: Ulaznice se slabo kupuju, navijači traže novac nazad!

Fijasko! Australijan open se "raspada" bez Novaka: Ulaznice se slabo kupuju, navijači traže novac nazad!

Mondo 17.01.2022
Rafael Nadal je rekao da Australijan open može bez Novaka Đokovića. Izgleda da nije tako... Rafael Nadal je rekao da Australijan open može bez Novaka Đokovića. Izgleda da nije tako... Novak Đoković je najbolji teniser svih vremena, međutim zbog… »
Čuveni srpski advokat ima pravni savet za Đokovića: Oglasio se Toma Fila - Uzeli su mu pola miliona, a 1 stvar me brine!

Čuveni srpski advokat ima pravni savet za Đokovića: Oglasio se Toma Fila - Uzeli su mu pola miliona, a 1 stvar me brine!

Mondo 17.01.2022
Toma Fila veruje da je Australija ovo uradila zbog izbora i velikog broja zaraženih. Toma Fila veruje da je Australija ovo uradila zbog izbora i velikog broja zaraženih. Srpski teniser Novak Đoković doputovao je ovog ponedeljka oko podneva u Beograd… »
Nadal: Đoković nije jedini krivac, ali jeste jedan od odgovornih

Nadal: Đoković nije jedini krivac, ali jeste jedan od odgovornih

Beta 17.01.2022
Španski teniser Rafael Nadal rekao je danas da bi bilo "bolje za sve" da Novak Djoković igra na Australijan openu i da veruje da najbolji igrač sveta "nije jedini" koji je napravio greške u svojoj sagi o deportaciji. Nadal je na konferenciji za… »
Nadal opet o Đokoviću: Umoran sam od tih pitanja!

Nadal opet o Đokoviću: Umoran sam od tih pitanja!

Sportal blic 17.01.2022
Španski teniser je na startu Australijan opena savladao Markosa Girona sa 3:0, a nakon meča je upitan da još jednom prokomentariše situaciju oko . Bik sa Majorke nije žele da odgovori direktno, ali je istakao da ga ta tema umara. Takođe, Španac… »
Nadal: Umoran sam od priče o Novaku, voleo bih da igra

Nadal: Umoran sam od priče o Novaku, voleo bih da igra

Nova 17.01.2022
Španski teniser Rafael Nadal odgovorio je i na pitanje o Novaku Đokoviću posle meča prvog kola na Australijan openu. Nadal je prethodnih dana bio jedan od ljudi koji su insistirali na tome kako je Đoković trebalo da se vakciniše ako je hteo da igra… »
Nadal ponovo šokirao: "Nikada neću biti protiv onoga što pravda kaže''

Nadal ponovo šokirao: "Nikada neću biti protiv onoga što pravda kaže''

Večernje novosti 17.01.2022
Foto: Tanjug/AP Nadal je rekao da ga ta tema umara, ali nije želeo da kaže da li podržava odluku australijkih vlasti ili ne, već je samo rekao da poštuje odluku koju je doneo sud. - Pomalo sam umoran od te teme. Kada je dobio prvo suđenje, rekao sam… »
"Umoran sam više!" Nadala iznerviralo pitanje o Novaku: Rafa pričao kako je dobar sa Đokovićem, a ovo priča o njemu!

"Umoran sam više!" Nadala iznerviralo pitanje o Novaku: Rafa pričao kako je dobar sa Đokovićem, a ovo priča o njemu!

Mondo 17.01.2022
Rafael Nadal je ponovo upitan za Novaka Đokovića. Rafael Nadal je ponovo upitan za Novaka Đokovića. Španski teniser Rafael Nadal otvoreno je bio na strani Australije u slučaju protiv Novaka Đokovića, a tako je ostalo i četvrti put kada je upitan… »
Nadal: Lično bih voleo da je Đoković ovde, ali…

Nadal: Lično bih voleo da je Đoković ovde, ali…

N1 Info 17.01.2022
Španski teniser Rafael Nadal je do drugog kola Australijen opena stigao posle lake pobede nad Markosom Gironom, a posle duela na konferenciji za medije između ostalog govorio je i o činjenici da se u Melburnu ne takmiči devetostruki osvajač ovog… »

Vesti dana »