Povezane vesti

"Glasanje u demokratskoj atmosferi": Dačić o referendumu: Izlaznost od oko 30 odsto je sasvim dobar rezultat

"Glasanje u demokratskoj atmosferi": Dačić o referendumu: Izlaznost od oko 30 odsto je sasvim dobar rezultat

Blic 17.01.2022
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić ocenio je da je izlaznost na referendumu od oko 30 odsto "sasvim dobar rezultat" i da je jučerašnje glasanje održano u demokratskoj atmosferi. Dačić je za RTS rekao da je zadovoljan time što su građani… »
Dačić: Zadovoljan sam što su građani usvojili promene Ustava u oblasti pravosuđa

Dačić: Zadovoljan sam što su građani usvojili promene Ustava u oblasti pravosuđa

Novi magazin 17.01.2022
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je zadovoljan što su građani usvojili ustavne promene u oblasti pravosuđa, koje je, kako je ukazao, predložio parlament, kao i da je referendum održan u demokratskoj atmosferi. Dačić je… »
Dačić: Zadovoljan sam što su usvojene promene Ustava u oblasti pravosuđa

Dačić: Zadovoljan sam što su usvojene promene Ustava u oblasti pravosuđa

Nova 17.01.2022
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je zadovoljan što su građani usvojili ustavne promene u oblasti pravosuđa, koje je, kako je ukazao, predložio parlament, kao i da je referendum održan u demokratskoj atmosferi. Dačić je… »

Vesti dana »