Povezane vesti

Neće me oterati s Kosova: Milan Kovačević istrajan u nameri da ostane na svom imanju

Neće me oterati s Kosova: Milan Kovačević istrajan u nameri da ostane na svom imanju

Večernje novosti 17.01.2022
Foto: Novosti - Po ko zna koji put me fizički napadaju, vređaju, prete, kradu i pale stvari, ali neće uspeti da me oteraju s moje zemlje! Ja s Kosova ne idem! - poručio je Kovačević. NJega je, naime, juče Albanac napao i udario pesnicom u lice kada… »
Zatekao albanca kako mu krade drva, a ovaj ga još i pretukao: Kovačević: Neće me oterati s Kosova! Ostajem ovde uprkos…

Zatekao albanca kako mu krade drva, a ovaj ga još i pretukao: Kovačević: Neće me oterati s Kosova! Ostajem ovde uprkos…

Kurir 17.01.2022
Milan Kovačević iz srpskog sela Banje kod Srbice, kojeg je juče pretukao Albanac koji mu je krao drva, poručio je za Kurir da ga ni ovaj napad neće oterati s Kosova. - Po ko zna koji put me fizički napadaju, vređaju, prete, kradu i pale stvari, ali… »
Kosovska policija uhapsila Albanca koji je napao Srbina

Kosovska policija uhapsila Albanca koji je napao Srbina

Nova 17.01.2022
Kosovska policija uhapsila je večeras B.S. sa Kosova zbog napada na M.K. koji se ranije danas dogodio u selu Rudnik u Srbiji, kada ga je napadnuti M.K. zatekao da seče drva u njegovoj šumi. Policija navodi da su se obojica uzajamo poznavali i da je… »
Napadnut srpski mladić na Kosovu i metohiji: Albanac je Milana prvo vređao, pa udarao u glavu

Napadnut srpski mladić na Kosovu i metohiji: Albanac je Milana prvo vređao, pa udarao u glavu

Blic 17.01.2022
Mladić Milan Kovačević iz srpskog sela Banje kod Srbice napadnut je fizički danas od strane lokalnog Albanca koji ga je udario u predelu glave navodi se u saopštenju za javnost Kancelarije Kosova i Metohije. Milan je krenuo u obližnje naselje Rudnik… »

Vesti dana »