Povezane vesti

Terzić: Potreban mi je odmor od reprezentacije

Terzić: Potreban mi je odmor od reprezentacije

Danas 17.01.2022
Trofejni selektor srpskih odbojkašica objasnio svoj (ne)očekivan sporazumni razlaz sa Savezom. Posle neverovatno duge i uspešne karijere na mestu šefa stručnog štaba, Zoran Terzić je objasnio zašto je odlušio da napusti „orlice“. „Nekako… »
Terzić objasnio zašto je otišao, emotivno podneo rastanak s reprezentacijom

Terzić objasnio zašto je otišao, emotivno podneo rastanak s reprezentacijom

Nova 17.01.2022
Odbojkaški trener Zoran Terzić kaže da mu je teško što napušta klupu nacionalnog tima na jubilej, posle 20 godina na mestu selektora. Terzić i Odbojkaški savez Srbije su postigli dogovor da ne nastave saradnju i to je i emotivno teško palu… »
Zoran Terzić posle 20 godina nije više selektor odbojkašica Srbije

Zoran Terzić posle 20 godina nije više selektor odbojkašica Srbije

Radio sto plus 17.01.2022
Najtrofejniji srpski odbojkaški stručnjak Zoran Terzić nije više selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije, saopštio je danas Odbojkaški savez Srbije. Kako se navodi, Terziću je istekao ugovor sa Odbojkaškim savezom Srbije i obe strane su… »
Terzić: Potreban mi je odmor od reprezentacije

Terzić: Potreban mi je odmor od reprezentacije

N1 Info 17.01.2022
Zoran Terzić rešio je da posle 20 godina rada više ne bude selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije, povodom čega je dao izjavu u kojoj je obrazložio svoju odluku. „Nekako smo svi bili svesni da će jednoga dana doći taj momenat da ću… »
Zoran Terzić posle 20 godina napustio klupu Srbije

Zoran Terzić posle 20 godina napustio klupu Srbije

Nova 17.01.2022
Odbojkaški trener Zoran Terzić više nije selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije. Ovu informaciju je objavio Odbojkaški savez Srbije u ponedeljak prepodne, a kao razlog se navodi istek ugovora Terzića. Obe strane su se dogovorile o… »
Zoran Terzić posle 20 godina više nije selektor Srbije

Zoran Terzić posle 20 godina više nije selektor Srbije

N1 Info 17.01.2022
Zoran Terzić, najtrofejniji srpski odbojkaški stručnjak, nije više prvi trener ženske seniorske reprezentacije Srbije. Terziću je istekao ugovor sa Odbojkaškim savezom Srbije i obe strane su se sporazumno dogovorile da se saradnja ne nastavi… »
Otišao najtrofejniji selektor Srbije - posle 20 godina: Doneo 10 medalja i stvorio najjaču generaciju!

Otišao najtrofejniji selektor Srbije - posle 20 godina: Doneo 10 medalja i stvorio najjaču generaciju!

Mondo 17.01.2022
Istekao je ugovor koji su imali Odbojkaški savez Srbije i Zoran Terzić. Istekao je ugovor koji su imali Odbojkaški savez Srbije i Zoran Terzić. Dugogodišnji selektor srpskih odbojkašica posle dve decenije napustiće tu funkciju! Zoranu Terziću… »

Vesti dana »