Povezane vesti
Dan nakon referenduma: Vlast zadovoljna, opozicija ukazuje na izlaznost
Al Jazeera 17.01.2022
Građani Srbije su na referendumu podržali ustavne promjene iz oblasti pravosuđa. Na referendumu na koji je izašla trećina ukupnog biračkog tijela, 60 posto građana izjasnilo se pozitivno na predložene izmjene u načinu izbora sudaca i tužitelja. I dok je… »
Klačar: Referendum nije reper za predstojeće izbore u Srbiji
Al Jazeera 17.01.2022
Građani Srbije su na referendumu podržali ustavne promjene iz oblasti pravosuđa. Na referendumu na koji je izašla trećina ukupnog biračkog tijela, 60 posto građana izjasnilo se pozitivno na predložene izmjene u načinu izbora sudaca i tužitelja. I dok je… »
Opozicija: Mala izlaznost, referendum nije prošao kako je vlast očekivala
RTS 17.01.2022
Dan nakon referenduma o ustavnim promenama u oblasti pravosuđa, opozicione stranke uglavnom iznose zamerke, smatrajući da je izlaznost bila niska, ali tvrde i da je čitav proces bio nelegitiman. Predsednik Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović… »
Jovanović (NADA): Referendum o promeni ustava nije prošao kako je vlast očekivala
Danas 17.01.2022
Кandidat koalicije NADA za predsednika Srbije Miloš Jovanović izjavio je danas da referendum o promeni Ustava „nije prošao na način na koji vlast očekivala“, pošto je opcija „ne“ dobila većinu u Beogradu, Nišu, Novom Sadu. „Izgubili su nekoliko gradova… »
Vesti dana »

Poslednja izjava Zelenskog pre sastanka sa Trampom: Svet s nestrpljenjem iščekuje sastanak u Beloj kući
Telegraf pre 5 minutajoš 30 povezanih

Studentkinja podnosi krivičnu prijavu protiv Krička i Hrkalovićke za zlostavljanje i osvetničku pornografiju
Nedeljnik pre 45 minutajoš 29 povezanih

„Gde smo ono stali?“: Objavljen večerašnji raspored protesta širom Srbije
Vreme pre 3 satajoš 9 povezanih

Advokat osumnjičenih za napad na Kobre: Uložićemo žalbe, čekamo da nam dostave spise predmeta
Danas pre 3 satajoš 42 povezane

Ana Brnabić tvrdi da je nadstrešnica „srušena kao početak obojene revolucije“
Vreme pre 2 satajoš 23 povezane