Povezane vesti

Na godišnjicu zatvaranja, opozicionar Navaljni kaže da ne žali ni za čim

Na godišnjicu zatvaranja, opozicionar Navaljni kaže da ne žali ni za čim

Al Jazeera 17.01.2022
Nakon godinu dana u zatvoru kažem vam da sam uzviknuo onima (koji su me tada podržavali) pred sudom: nemojte da se plašite, rekao je Navaljni. Ruski opozicionar Aleksej Navaljni rekao je na godišnjicu hapšenja da se nijedan sekund nije kajao zbog… »
Na godišnjicu povratka u Rusiju i zatvaranja opozicionar Navaljni kaže da ne žali ni za čim

Na godišnjicu povratka u Rusiju i zatvaranja opozicionar Navaljni kaže da ne žali ni za čim

Novi magazin 17.01.2022
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni rekao je danas na godišnjicu hapšenja da se ni jedan sekund nije kajao zbog povratka u Rusiju i pozvao je svoje sunarodnike da se ne plaše. "Uradio sam to, ne žalim ni sekund", napisao je Navaljni na društvenim… »
Navaljni na godšnjicu hapšenja: Ne žalim ni zbog čega

Navaljni na godšnjicu hapšenja: Ne žalim ni zbog čega

Slobodna Evropa 17.01.2022
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni na godišnjicu privođenja nakon što se vratio u Rusiju iz Njemačke izjavio je da ne žali i pozvao pristalice da se "ne plaše". "Stao sam na stranu onih poštenih ljudi koji ne žele, ili ne mogu više da se… »
Navaljni se ne kaje zbog povratka u Rusiju, sunarodnicima kaže – ne plašite se

Navaljni se ne kaje zbog povratka u Rusiju, sunarodnicima kaže – ne plašite se

N1 Info 17.01.2022
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni rekao je na godišnjicu hapšenja da se ni jedan sekund nije kajao zbog povratka u Rusiju i pozvao je svoje sunarodnike da se ne plaše. „Uradio sam to, ne žalim ni sekund“, napisao je Navaljni na Instagramu… »

Vesti dana »