Povezane vesti

"Nosio je jedan džemper, jednu jaknu, jedne cipele. Mnogima je finansijski pomagao": Sestra Marka Živića o glumčevim…

"Nosio je jedan džemper, jednu jaknu, jedne cipele. Mnogima je finansijski pomagao": Sestra Marka Živića o glumčevim…

Blic 17.01.2022
Sestra nedavno preminulog glumca Marka Živića, lektorka Nevena Živić (54), progovorila je o gubitku brata i bolu sa kojim se svakodnevno suočava nakon njegovog odlaska. - Ima crnih dana, i ima crnjih dana. Kada su crni, osamim se, sakrijem od ljudi… »
Potresna ispovest sestre Marka Živića o njegovim poslednjim danima

Potresna ispovest sestre Marka Živića o njegovim poslednjim danima

Nova 17.01.2022
Nevena Živić, sestra prerano preminulog glumca Marka Živića, u velikoj ispovesti za magazin "Gloria" prvi put je govorila o nemerljivom gubitku koji je doživela. – Ima crnih dana, i ima crnjih dana. Kada su crni, osamim se, sakrijem od ljudi, bez… »
Mislila sam da on jednostavno ne zna da umre Sestra Marka Živića o glumčevim poslednjim danima: Verovala sam da će se…

Mislila sam da on jednostavno ne zna da umre Sestra Marka Živića o glumčevim poslednjim danima: Verovala sam da će se…

Kurir 17.01.2022
Lektorka Nevena Živić (54) je sestra nedavno preminulog glumca Marka Živića koji nas je napustio u svojoj 49. godini. Živimo kraj civilizacije u kojoj debeli sloj zaborava pokriva one najbolje koji su nas napustili. A Marko je otišao preko reda, 14… »

Vesti dana »