Povezane vesti
Komemoracija Igoru Karanovu: „Ako nisi srećan, budi barem tužan“
Nova 17.01.2022
"Ako nisi tužan i nisi srećan, nešto ne radiš kako treba. Zato, ako nisi srećan, budi barem tužan… Bez mraka nema svetla, bez straha nema snage, bez tuge nema ljubavi", napisao je novinar Igor Karanov u pesmi "Priručnik za tugu". S tugom, ali i velikom… »
Igor karanov je bio večito zaljubljen u svoj posao, žene i adrenalin: Komemoracija voljenom novinaru, pesniku i samuraju
Kurir 17.01.2022
Komemoracija Igoru Karanovu, dugogodišnjem novinaru, uredniku i voditelju, koji je iznenada preminuo 11. januara u Beogradu u 49. godini, a sahranjen je prošlog petka u rodnom Novom Sadu, održana je danas u Dorćol placu. O Karanovu su govorile njegove… »
Vesti dana »

Rektor Đokić i dekani traže da prestane medijski linč Univerziteta i da se istraži policijska brutalnost
N1 Info pre 16 minutajoš 1 povezana