Povezane vesti

Krivokapić kaže da je manjinska vlada prevara

Krivokapić kaže da je manjinska vlada prevara

Al Jazeera 18.01.2022
Premijer Crne Gore, Zdravko Krivokapić smatra da je manjinska vlada, predložena od dijela vladajuće koalicije, prevara. Rješenje za političku krizu vidi u proširenju rada vlade i povećanju broja ministarstva. Dio vladajuće koalicije oko… »
Krivokapić: Dritanova ideja o manjinskoj vladi je prevara; Medojević: Dogovor o vanrednim izborima što pre (VIDEO)

Krivokapić: Dritanova ideja o manjinskoj vladi je prevara; Medojević: Dogovor o vanrednim izborima što pre (VIDEO)

RTV 18.01.2022
PODGORICA - Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je veoma iznenađen konceptom za formiranje manjinske vlade, koju je predložila koalicija Crno na bijelo, predvođena potpredsednikom aktuelne izvršne vlasti Dritan Abazović i… »
Novi protest u Beranama /video/

Novi protest u Beranama /video/

Sputnik 18.01.2022
Drugu noć za redom građani Berana izašli su na ulice u znak protesta zbog predloga koalicije „Crno na bijelo“ da bude formirana manjinska vlada Crnoj Gori. Oni su se okupili na platou ispred zgrade opštine. Demonstranti nisu nosili nikakve… »
Odgovorio sam patrijarhu: Krivokapić poručio - spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

Odgovorio sam patrijarhu: Krivokapić poručio - spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

Večernje novosti 18.01.2022
Foto: Tanjug Pismo je, kazao je, dostavljeno Patrijaršiji. Krivokapić je na konferenciji za novinare, povodom koncepta manjinske vlade, koju je juče predložio lider koalicije Crno na bijelo Dritan Abazović, rekao da u tom nacrtu nema suštinski… »
Krivokapić: Odgovorio sam patrijarhu, spreman da potpišem Temeljni ugovor

Krivokapić: Odgovorio sam patrijarhu, spreman da potpišem Temeljni ugovor

Vesti online 18.01.2022
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je odgovorio na pismo patrijarha srpskog Porfirija, povodom usaglašavanja Nacrta Temeljnog ugovora između države Crne Gore i Srpske pravoslavne crkve. Pismo je, kazao je, dostavljeno… »
Premijer Crne Gore poslao važnu poruku patrijarhu Porfiriju

Premijer Crne Gore poslao važnu poruku patrijarhu Porfiriju

Sputnik 18.01.2022
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je odgovorio na pismo patrijarha srpskog Porfirija, povodom usaglašavanja Nacrta Temeljnog ugovora između države Crne Gore i Srpske pravoslavne crkve. Pismo je, kazao je, dostavljeno… »
"Spremni smoda potpišemo temeljni ugovor" Krivokapić: Odgovorio sam patrijarhu SPC

"Spremni smoda potpišemo temeljni ugovor" Krivokapić: Odgovorio sam patrijarhu SPC

Alo 18.01.2022
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je odgovorio na pismo patrijarha srpskog Porfirija, povodom usaglašavanja Nacrta Temeljnog ugovora između države Crne Gore i Srpske pravoslavne crkve. Pismo je, kazao je, dostavljeno… »
Kako Abazović može do nove većine

Kako Abazović može do nove većine

Sputnik 18.01.2022
Da li je formiranje manjinska vlade, koju je juče i zvanično najavila koalicija „Crno na bijelo“ gotovo izvjesno, najbolje se može pokazati ako se saberu poslanici na koje može da računa ta koalicija. Lider GP URA i vicepremijer Dritan Abazović… »
URA tvrdi da nema saglasnosti za formiranje manjinske Vlade Protesti u Beranama i Pljevljima

URA tvrdi da nema saglasnosti za formiranje manjinske Vlade Protesti u Beranama i Pljevljima

Alo 18.01.2022
Ne postoji zvanična i usaglašena platforma za formiranje manjinske vlade Crne Gore, saopšteno je iz Građanskog pokreta URA. "Ne postoji zvanična i usaglašena platforma za formiranje manjinske vlade, sve o njenoj osnovnoj ideji prezentovano je na… »
Protesti u Beranama i Pljevljima protiv predloga o formiranju manjinske vlade /video/

Protesti u Beranama i Pljevljima protiv predloga o formiranju manjinske vlade /video/

Sputnik 18.01.2022
Nekoliko desetina građana okupilo se sinoć u Pljevljima i Beranama u znak protesta zbog predloga koalicije „Crno na bijelo“ da bude formirana manjinska vlada Crnoj Gori. Okupljanje u Pljevljima je proteklo mirno, bez ijednog povika ili parole, a… »
Crna gora: URA saopštila da ne postoji usaglašena platforma za formiranje manjinske vlade, u Pljevljima i Beranama protesti

Crna gora: URA saopštila da ne postoji usaglašena platforma za formiranje manjinske vlade, u Pljevljima i Beranama protesti

Kurir 18.01.2022
Ne postoji zvanična i usaglašena platforma za formiranje manjinske vlade Crne Gore, saopšteno je iz Građanskog pokreta URA. "Ne postoji zvanična i usaglašena platforma za formiranje manjinske vlade, sve o njenoj osnovnoj ideji prezentovano je na… »
U manjinskoj vladi za front i DPS nema mesta: Koalicija "Crno na bijelo" ponudila parlamentu crne Gore rešenje oko krize…

U manjinskoj vladi za front i DPS nema mesta: Koalicija "Crno na bijelo" ponudila parlamentu crne Gore rešenje oko krize…

Večernje novosti 17.01.2022
Foto Vlada CG To je saopštio aktuelni vicepremijer u Vladi Zdravka Krivokapića i lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović poručujući da će ponuda biti dostavljena 81 poslaniku crnogorskog parlamenta. Kategoričan je da u eventualnoj manjinskoj… »
Protest u pljevljima: Okupili se zbog predloga da se formira manjinska vlada

Protest u pljevljima: Okupili se zbog predloga da se formira manjinska vlada

Večernje novosti 17.01.2022
M.Drobnjak Protest je bio je miran,trajao je oko pola sata a okupljanje je najavljeno i za sutra. Koalicija "Crno na bijelo" predložila je na današnjoj pres konferenciji model manjinske vlade u kojoj, kako je kazao lider Građanskog pokreta URA i… »

Vesti dana »