Povezane vesti
U skladu sa bogojavljenskim običajima: Draško Stanivuković pliva za Časni krst
Večernje novosti 18.01.2022
Foto Tanjug Običaj plivanja za Časni krst neguje se širom pravoslavnog sveta, a ova manifestacija biće održana i ove godine u najvećem gradu Srpske. Povodom ovog praznika Svetu arhijerejsku liturgiju u Hramu Hrista Spasitelja u Banjaluci služiće NJegovo… »
U skladu sa bogojavljenskim običajima: Gradonačelnik Banjaluke Stanivuković pliva za Časni krst
Kurir 18.01.2022
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković ove će godine plivati za Časni krst, potvrdili su iz PDP. Običaj plivanja za Časni krst neguje se širom pravoslavnog sveta, a ova manifestacija biće održana i ove godine u najvećem gradu Srpske. View this post… »
Po prvi put: Stanivuković pliva za Časni krst (foto)
Blic 17.01.2022
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković ove će godine plivati za Časni krst, potvrdili su iz PDP. Običaj plivanja za Časni krst neguje se širom pravoslavnog sveta, a ova manifestacija biće održana i ove godine u najvećem gradu Srpske, piše… »
Vesti dana »
Suđenje studentima uhapšenim posle Vidovdanskog protesta odloženo za mart
NIN pre 41 minutajoš 29 povezanih
Đedović: U Srbiji 51 mesto nema alternativu za snadbevanje gorivom
Forbes pre 41 minutajoš 37 povezanih
Završen sastanak Vučića sa timovima za energetsku stabilnost: „Građani da ne brinu“
Danas pre 2 satajoš 43 povezane
Ogromno interesovanje za legalizaciju: Već prvog dana stiglo više od 7.000 prijava za upis nekretnina
Telegraf pre 16 minutajoš 100 povezanih
"Nije postignut dogovor sa Amerikom!" Zelenski otkrio oko čega se Kijev nije složio sa Vašingtonom
Kurir pre 1 satjoš 55 povezanih



