Povezane vesti
Samsung najavio Exynos 2200 sa AMD Ray-Tracing tehnologijom
Nova 18.01.2022
Samsung je najavio Exynos 2200 čipset. Iako je inicijalno ovaj čip trebalo da bude najavljen 11. januara ove godine, Samsung je odložio predstavljanje nedelju dana. Ovaj čipset je prvi koji će imati GPU sa AMD RDNA2 grafičkom arhitekturom. Ovo će… »
Vesti dana »
![Studenti i građani na više lokacija u Srbiji odali poštu stradalima u nesreći u Novom Sadu](https://nstatic.net/645/39009645nujjud.jpg)
Studenti i građani na više lokacija u Srbiji odali poštu stradalima u nesreći u Novom Sadu
Insajder pre 7 satijoš 11 povezanih
![Fejenord u osmini finala Lige šampiona, "gluma" Tea Ernandeza skupo koštala Milan](https://nstatic.net/665/39013665xruxjg.jpg)
Fejenord u osmini finala Lige šampiona, "gluma" Tea Ernandeza skupo koštala Milan
Sportski žurnal pre 19 minutajoš 23 povezane
![Počinje najhladniji period godine! Rhmz upozorava da nas od četvrtka čekaju žestoki mrazevi](https://nstatic.net/040/39010040yhxyxj.jpg)
Počinje najhladniji period godine! Rhmz upozorava da nas od četvrtka čekaju žestoki mrazevi
Dnevnik pre 8 satijoš 22 povezane
![Tužilaštvo: Načelnica toksikologije VMA osumnjičena za proneveru više od tri miliona dinara](https://nstatic.net/716/39009716xzfquj.jpg)
Tužilaštvo: Načelnica toksikologije VMA osumnjičena za proneveru više od tri miliona dinara
Insajder pre 6 satijoš 85 povezanih
![Grom iz vedra neba, Zvezda ostala bez kapitena pred večiti derbi: Bio si srce i duša tima](https://nstatic.net/613/39010613xbifts.jpg)
Grom iz vedra neba, Zvezda ostala bez kapitena pred večiti derbi: Bio si srce i duša tima
Nova pre 7 satijoš 22 povezane