Povezane vesti
Ministarstvo energetike: I dalje neophodan dodatni uvoz struje
Radio 021 18.01.2022
Pad proizvodnje električne energije u termokapacitetima u Srbiji nastao usled nedovoljne količine uglja koji se doprema usloviće dodatni uvoz struje. To će usloviti s obzirom na najavljene niske temperature i očekivan rast potrošnje električne energije… »
Traže odgovornost za havarije: Brzom reakcijom države i zaposlenih u EPS rešeni problemi, uvoz nema veze sa incidentima
Večernje novosti 18.01.2022
Foto Tanjug Ovo je u utorak rekla premijerka Srbije Ana Brnabić i istakla da struja koju Srbija kupuje nema veze sa havarijom u EPS-u. - Mi uvek, i kada je sistem u potpunosti stabilan, uvozimo električnu energiju zimi - precizirala je Brnabićeva. - A… »
Ministarstvo energetike: I dalje neophodan dodatni uvoz struje
N1 Info 18.01.2022
Pad proizvodnje električne energije u termokapacitetima u Srbiji nastao usled nedovoljne količine uglja koji se doprema usloviće dodatni uvoz, s obzirom na najavljene niske temperature i očekivan rast potrošnje električne energije, saopštilo je… »
Srbiji neće faliti struje: Država obezbedila dovoljno energenata za sva domaćinstva
Večernje novosti 18.01.2022
Foto Z. Jovanović Na današnjoj sednici Radne grupe za praćenje sigurnosti snabdevanja energijom i energentima, na kojoj su predstavljeni najnoviji podaci o stanju elektroenergetskog sistema u Srbiji, rečeno je da je zbog havarije na odlagaču u RB… »
Vesti dana »

Netanjahu u UN, desetine delegata napustilo salu, govor emitovan i na razglasu u Gazi
BBC News pre 2 satajoš 27 povezanih

Obuke u paravojnom kampu kod Loznice držali instruktori iz Rusije i Belorusije
Beta pre 2 satajoš 49 povezanih

Obradović: Radujem se novoj sezoni, imam veliku želju i poverenje u ekipu
RTS pre 1 satjoš 29 povezanih

Vlada usvojila zakonske predloge u vezi sa legalizacijom, planiranjem i izgradnjom i katastrom
Beta pre 46 minutajoš 20 povezanih