Povezane vesti

Abazović nudi manjinsku vladu bez DF-a i DPS-a

Abazović nudi manjinsku vladu bez DF-a i DPS-a

Politika 18.01.2022
Navijam i bilo bi fenomenalno da nas oni podrže, kaže potpredsednik vlade, koji smatra da bi to bio izlaz iz političke krize u zemlji. Od našeg dopisnika Podgorica – Buduća manjinska vlada, kako je najavio lider Građanskog pokreta URA i… »
Premijer Crne Gore: Manjinska vlada je prevara

Premijer Crne Gore: Manjinska vlada je prevara

Slobodna Evropa 18.01.2022
Predsjednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić se oštro suprotstavio najavi formiranja manjinske Vlade i nazvao taj projekat prevarom. Manjinsku Vladu je predložio potpredsjednik Krivokapićeve Vlade i lider Građanskog pokreta Ura Dritan Abazović… »
Politički zemljotres u Crnoj Gori! "ovo je prevara" Krivokapić se hitno oglasio: Dritane, srećno ti bilo - maske moraju…

Politički zemljotres u Crnoj Gori! "ovo je prevara" Krivokapić se hitno oglasio: Dritane, srećno ti bilo - maske moraju…

Srbija danas 18.01.2022
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić se obraća javnosti povodom aktuelne političke situacije. - Politička situacija u Crnoj Gori je turbulentna. Ta turbulencija je odnos pojedinih političkih lidera koji misle da čitav svet zavisi od njih… »
Kraj Krivokapićeve vlade?

Kraj Krivokapićeve vlade?

Nova 18.01.2022
Kriza vlasti u Crnoj Gori ne jenjava. Vlada je bez prohodnosti za svoje Zakone, pravosudni sistem je blokiran, građani su nezadovoljni. Koalicija Crno na belo na čelu sa Dritanom Abazovićem nudi manjinsku vladu kao odgovor na krizu, bez Demokratskog… »
Krivokapić: Spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

Krivokapić: Spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

Nova 18.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je njegov odgovor o sadržini Temeljnog ugovora na pismo patrijarha Porfirija dostavljen Patrijaršiji Srpske pravoslavne crkve (SPC) i da je spreman da ga potpiše. „Potpisivanje ugovora zavisi… »
Misterija teška milijardu i kusur evra: Predsednik Hrvatske tvrdi da nije video ugovor o kupovini francuskih borbenih aviona…

Misterija teška milijardu i kusur evra: Predsednik Hrvatske tvrdi da nije video ugovor o kupovini francuskih borbenih aviona…

Blic 18.01.2022
Predsednik Zoran Milanović je na konferenciji za novinare rekao da je mesec dana čekao odgovor Vlade koja je od njega tražila da dostavi ugovor za kupovinu francuskih aviona Rafala. Potvrdili su to danas Jutarnjem listu iz njegovog kabineta, gde su… »
Premijer Crne Gore odgovorio patrijarhu: Spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

Premijer Crne Gore odgovorio patrijarhu: Spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

N1 Info 18.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je da je njegov odgovor o sadržini Temeljnog ugovora na pismo patrijarha Porfirija dostavljen Patrijaršiji Srpske pravoslavne crkve (SPC) i da je spreman da ga potpiše. „Potpisivanje ugovora zavisi od… »
Krivokapić: Spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

Krivokapić: Spreman sam da potpišem Temeljni ugovor

Danas 18.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je njegov odgovor o sadržini Temeljnog ugovora na pismo patrijarha Porfirija dostavljen Patrijaršiji Srpske pravoslavne crkve (SPC) i da je spreman da ga potpiše. „Potpisivanje ugovora zavisi… »
Krivokapić: Manjinska vlada je prevara

Krivokapić: Manjinska vlada je prevara

Danas 18.01.2022
Manjinska vlada je prevara, poručio je građanima premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić na današnjoj konferenciji za medije navodeći da je politička situacija turbulenta, što je, kako je kazao, rezultat odnosa pojedinih političkih lidera koji misle… »
"Pogledajte te zamene teza": Krivokapić ljut na Abazovića: To je isto kao kad bih rekao ženi "sačekaj malo da vidim kako…

"Pogledajte te zamene teza": Krivokapić ljut na Abazovića: To je isto kao kad bih rekao ženi "sačekaj malo da vidim kako…

Blic 18.01.2022
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da će ostavku podneti kada njegova vlada bude neuspešna, što, kako tvrdi, nije slučaj i istakao da ne razmišlja o formiranju stranke. Krivokapić je na konferenciji za novinare, nakon što je… »
Krivokapić: Manjinska vlada je prevara

Krivokapić: Manjinska vlada je prevara

Glas Amerike 18.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić rekao je u utorak, komentarišući prijedlog koji su saopštili iz koalicije "Crno na bijelo” u vezi sa formiranjem manjinske vlade, da je “manjinska vlada prevara”. Krivokapić je na konfereniji za novinare… »
Krivokapić: Predlog Dritana Abazovića je prevara

Krivokapić: Predlog Dritana Abazovića je prevara

IndeksOnline 18.01.2022
PODGORICA – Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je ideja o formiranju manjinske vlade koju je predložio Gradjanski pokret URA prevara i dodao da su vanredni izbori u maju najpošteniji izlazak iz krize. URA je juče predstavila… »
Krivokapić: Manjinska vlada je prevara, građani već rekli da neće hibridni režim

Krivokapić: Manjinska vlada je prevara, građani već rekli da neće hibridni režim

N1 Info 18.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je da je ideja o formiranju manjinske vlade, koju je predložio Građanski pokret URA, prevara i dodao da su vanredni izbori u maju najpošteniji izlazak iz krize. URA je u ponedeljak predstavila model… »
Krivokapić o planu Abazovića: Manjinska Vlada prevara, rešenje vanredni izbori

Krivokapić o planu Abazovića: Manjinska Vlada prevara, rešenje vanredni izbori

Nova 18.01.2022
Manjinska Vlada koju je juče predložio lider pokreta URA Dritan Abazović je prevara, saopštio je danas na pres konferenciji crnogorski premijer Zdravko Krivokapić. „Paradoks ove zamisli leži u činjenici da nakon 30 godina vladavine režima… »
"Spreman sam da potpišem temeljni ugovor" Krivokapić pisao patrijarhu Porfiriju: Ovih dana očekujem rešenje

"Spreman sam da potpišem temeljni ugovor" Krivokapić pisao patrijarhu Porfiriju: Ovih dana očekujem rešenje

Srbija danas 18.01.2022
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je odgovorio na pismo patrijarha srpskog Porfirija, povodom usaglašavanja Nacrta Temeljnog ugovora između države Crne Gore i Srpske pravoslavne crkve. Pismo je, kazao je, dostavljeno… »
Krivokapić: Odgovorio sam patrijarhu, spreman da potpišem Ugovor

Krivokapić: Odgovorio sam patrijarhu, spreman da potpišem Ugovor

Dnevnik 18.01.2022
PODGORICA: Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je odgovorio na pismo patrijarha srpskog Porfirija, povodom usaglašavanja Nacrta Temeljnog ugovora između države Crne Gore i Srpske pravoslavne crkve. Pismo je, kazao je… »
"Zašto baš: Sada?" Krivokapić o predloženom konceptu manjinske vlade: "pašće maske do 1, marta, videće se kakav je ko"

"Zašto baš: Sada?" Krivokapić o predloženom konceptu manjinske vlade: "pašće maske do 1, marta, videće se kakav je ko"

Blic 18.01.2022
Politička situacija u Crnoj Gori je turbulentna. Ta turbulencija je rezultat odnosa pojedinih političkih lidera koji misle da čitav svet zavisi od njih, kazao je u obraćanju javnosti premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić. - Manjinska vlada iskazana… »
Krivokapić: Predloženi koncept manjinske vlade je prevara

Krivokapić: Predloženi koncept manjinske vlade je prevara

Dnevnik 18.01.2022
PODGORICA: Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je danas da je veoma iznenađen konceptom za formiranje manjinske vlade, koju je predložila koalicija Crno na bijelo, predvođena potpredsednikom aktuelne izvršne vlasti Dritan Abazović i… »

Vesti dana »