Povezane vesti

Brnabić: Đoković za mene nije antivakser, njegova lična odluka da se ne vakciniše

Brnabić: Đoković za mene nije antivakser, njegova lična odluka da se ne vakciniše

Radio 021 19.01.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je za CNN da je razočarana načinom na koji je Novak Đoković tretiran u Australiji i naglasila da ne vidi Đokovića kao antivaksera. "Uveravali su me da politika neće biti umešana i da će prema Novaku pošteno… »
Brnabić za Si-En-En: Razočarana sam načinom na koji su se australijske vlasti odnosile prema Đokoviću

Brnabić za Si-En-En: Razočarana sam načinom na koji su se australijske vlasti odnosile prema Đokoviću

Danas 18.01.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas za Si-En-En da je razočarana načinom na koji su se australijske vlasti odnosile prema Novaku Đokoviću, i istakla da ona najboljeg tenisera na svetu ne smatra antivakserom, a odluku da se ne vakciniše… »
"Nije antivakser": Ana Brnabić iznela za CNN svoje mišljenje o slučaju Đoković: Sve se videlo na turniru u Srbiji

"Nije antivakser": Ana Brnabić iznela za CNN svoje mišljenje o slučaju Đoković: Sve se videlo na turniru u Srbiji

Sportal blic 18.01.2022
Premijerka Srbije, , dala je svoje mišljenje o celokupnoj situaciji sa deportacijom iz Australije. Ona je istakla da je razočarana kako je prvi reket sveta tretiran u "zemlji kengura", te da se oseća izdanom od strane australijskih kolega. Tim povodom… »

Vesti dana »