Povezane vesti

"Odgovorila sam mateju, a onda mi se brat javio u panici": Maja otkrila zašto ju je nestali Splićanin zvao iz Gotika!

"Odgovorila sam mateju, a onda mi se brat javio u panici": Maja otkrila zašto ju je nestali Splićanin zvao iz Gotika!

Mondo 19.01.2022
Splićanka Maja je sestra Matejevog najboljeg prijatelja. Splićanka Maja je sestra Matejevog najboljeg prijatelja. Splićanka Maja S. (31), za koju se veruje da je poslednja osoba sa kojom je Matej Periš (27) pokušao da ostvari kontakt neposredno pre… »
Potresna ispovest maje koju je matej poslednju zvao: Zbog pretnji sam izbrisala Instagram, netačno je da sam nestala! Video

Potresna ispovest maje koju je matej poslednju zvao: Zbog pretnji sam izbrisala Instagram, netačno je da sam nestala! Video

Kurir 19.01.2022
Došla sam ovde danas jer ne želim da se krijem. Nije istina da sam ja nestala, već sam izbrisala Instagram zbog pretnji. Zar bi ljudi mogli da pomisle da policija nije videla naše pozive i odmah kontaktirala? U kontaktu sam sa policijom, maksimalno… »
Splićanka otkrila zašto je Matej zvao iz Gotika: Brat mi se onda javio u panici

Splićanka otkrila zašto je Matej zvao iz Gotika: Brat mi se onda javio u panici

Nova 19.01.2022
Splićanka Maja Sopta, za koju se veruje da je poslednja osoba sa kojom je Matej Periš (27) pokušao da ostvari kontakt neposredno pre nego što je istrčao iz kluba "Gotik" i nestao bez traga, rekla je za TV Prva da je prošla poligraf i dala telefon… »
"Nije istina da sam nestala": Ispovest Splićanke Maje koju je poslednju zvao Matej Periš u noći kada je nestao: U kontaktu…

"Nije istina da sam nestala": Ispovest Splićanke Maje koju je poslednju zvao Matej Periš u noći kada je nestao: U kontaktu…

Blic 19.01.2022
- Došla sam ovde danas jer ne želim da se krijem. Nije istina da sam ja nestala, već sam izbrisala Instagram i Fejsbuk zbog pretnji ljudi koji su me krivili što sam ćutala 15 dana. Zar bi ljudi mogli da pomisle da policija nije videla naše pozive i… »
Splićanka zaplakala, pokazala telefon i Matejev poziv: To mi je najveća muka, zbog toga smo prekinuli poligraf!

Splićanka zaplakala, pokazala telefon i Matejev poziv: To mi je najveća muka, zbog toga smo prekinuli poligraf!

Mondo 19.01.2022
Misteriozna Splićanka Maja S. prvi put se obratila javnosti. Misteriozna Splićanka Maja S. prvi put se obratila javnosti. Maja S, misteriozna Splićanka o kojoj danima bruji Srbija, i sa kojom je Matej Periš pokušao da stupi u kontakt tokom večeri u… »
Sva pitanja i činjenice o nestanku mateja periša: Za mladim Splićaninom se traga već 20 dana, do sada je utvrđeno ovo

Sva pitanja i činjenice o nestanku mateja periša: Za mladim Splićaninom se traga već 20 dana, do sada je utvrđeno ovo

Kurir 19.01.2022
Za Metejem Perišem (27) iz Splita, koji je uoči Nove godine nestao u Beogradu, traga se već dvadeset dana. Kako je vreme odmicalo tako je ovaj slučaj postajao komplikovaniji, a pojavile su se i neke kontroverze i pitanja na koja još nema pouzdanih… »
9 Važnih pitanja, a odgovora još: Nema?! Misterija nestanka Mateja Periša traje već 20 dana, a evo šta je do sad zaista…

9 Važnih pitanja, a odgovora još: Nema?! Misterija nestanka Mateja Periša traje već 20 dana, a evo šta je do sad zaista…

Blic 19.01.2022
Dvadesetsedmogodišnji Splićanin Matej Periš nestao je pre tačno 20 dana u Beogradu, a slučaj njegovog nestanka svakog dana postaje sve zamršeniji jer su brojna pitanja još bez odgovora. Zašto je Matej u 1.40 nakon ponoći istrčao u majici kratkih… »
Isplivale prepiske Matejevog druga i devojke: Spominje se i droga

Isplivale prepiske Matejevog druga i devojke: Spominje se i droga

Nova 19.01.2022
Hrvatska policija je uradila dobar deo posla koji nije napravila srpska, a odnosi se na ispitivanje okolnosti koje su prethodile nestanku 27-godišnjeg Mateja Periša u Beogradu. Osim što je ispitala sve Matejeve prijatelje, policija je u posedu i svih… »
Otkrivena prepiska Matejevih drugova posle njegovog nestanka: Razmenili ove poruke, pominjali i drogu

Otkrivena prepiska Matejevih drugova posle njegovog nestanka: Razmenili ove poruke, pominjali i drogu

Kurir 19.01.2022
Hrvatska policija došla je u posed prepiske prijatelja nestalog Splićanina Mateja Periša u kojoj se sa svojom devojkom dopisuje o nestanku druga, ali i onome šta se događalo kobne noći. Kako se može zaključiti po prepisci Matejevih drugova… »
Matejevi drugovi i lepa Splićanka danas u policiji! Moraće da daju odgovore na ova pitanja, jedan iskaz veoma sumnjiv

Matejevi drugovi i lepa Splićanka danas u policiji! Moraće da daju odgovore na ova pitanja, jedan iskaz veoma sumnjiv

Mondo 19.01.2022
Hrvatska policija danas ponovo saslušava drugare Mateja Periša i Splićanku Maju S. Hrvatska policija danas ponovo saslušava drugare Mateja Periša i Splićanku Maju S. Nakon što je hrvatska policija posetila Beograd kako bi prikupili materijal u vezi… »
Pojavila se najnovija fotografija Mateja Periša: Evo šta je poslednje napisao, ljudi se naježili

Pojavila se najnovija fotografija Mateja Periša: Evo šta je poslednje napisao, ljudi se naježili

Mondo 19.01.2022
Matej Periš je bio itekako aktivan na mrežama, putem kojih je i komunicirao sa prijateljima i porodicom. Matej Periš je bio itekako aktivan na mrežama, putem kojih je i komunicirao sa prijateljima i porodicom. Slučaj nestanka Mateja Periša dobio je… »
Hrvatska policija ponovo saslušava prijatelje Mateja Periša: Izjavu mora da da i Splićanka Maja koju je Periš zvao u noći…

Hrvatska policija ponovo saslušava prijatelje Mateja Periša: Izjavu mora da da i Splićanka Maja koju je Periš zvao u noći…

Blic 19.01.2022
Hrvatska policija danas ponovo saslušava prijatelje Mateja Periša, dvadesetsedmogodišnjeg Splićanina koji je u noći između 30. i 31. decembra nestao u Beogradu, saznaje "Blic". Kako saznajemo, danas će ponovo biti saslušana i Splićanka Maja S… »
Hrvatska policija ponovo saslušava Matejeve drugove: Biće ispitana i Splićanka

Hrvatska policija ponovo saslušava Matejeve drugove: Biće ispitana i Splićanka

Nova 19.01.2022
Hrvatska policija danas ponovo saslušava prijatelje Mateja Periša, dvadesetsedmogodišnjeg Splićanina koji je u noći između 30. i 31. decembra nestao u Beogradu, saznaje "Blic". Danas će ponovo biti saslušana i Splićanka Maja S. koju je Periš… »
"Žao mi je što se nisam javila, jer da: Jesam..." Oglasila se Splićanka Maja koju je poslednju zvao Matej Periš u noći…

"Žao mi je što se nisam javila, jer da: Jesam..." Oglasila se Splićanka Maja koju je poslednju zvao Matej Periš u noći…

Blic 19.01.2022
"Žao mi je što se nisam javila, to mi je najveća muka od svega..." Ovo su prve reči Splićanke Maje S. koju je kobne noći, 30. decembra, samo par sati pre nego što je nestao bez traga, poslednju zvao Matej Periš. Podsetimo, Periš je te noći, dok… »
Prvi put se oglasila misteriozna Splićanka: Kajem se što se nisam javila Mateju

Prvi put se oglasila misteriozna Splićanka: Kajem se što se nisam javila Mateju

Nova 19.01.2022
Maja S, misteriozna Splićanka sa kojom je Matej Periš (27) ostvario poslednji kontakt kada je kobne večeri pozvao iz kluba "Gotik", kaže da joj je najžalije što se Perišu nije javila u pozivu koji je imala u 22.39 časova. Potraga za nestalim… »
Oglasila se misteriozna Splićanka prvi put nakon matejevog nestanka: Priznala da se mnogo kaje

Oglasila se misteriozna Splićanka prvi put nakon matejevog nestanka: Priznala da se mnogo kaje

Mondo 19.01.2022
Splićanka Maja S. oglasila se prvi put u javnosti, nakon nestanka Mateja Periša. Splićanka Maja S. oglasila se prvi put u javnosti, nakon nestanka Mateja Periša. Maja S, misteriozna Splićanka o kojoj danima bruji Srbija, prvi put se javno oglasila o… »
Ko su Matejevi drugovi: Potiču iz uglednih porodica, ćute od dana nestanka

Ko su Matejevi drugovi: Potiču iz uglednih porodica, ćute od dana nestanka

Nova 19.01.2022
Istraga nestanka Splićanina Mateja Periša (27) još nije dala rezultate koji bi mogli da objasne šta se tačno desilo u noći između 30. i 31. decembra, a najveća misterija jesu drugovi nestalog mladića koji su kobne večeri bili sa njim u klubu… »
Šta krije Splićanka koja se poslednja čula sa nestalim matejem: Menjala iskaz, policiji rekla da se Periš povremeno…

Šta krije Splićanka koja se poslednja čula sa nestalim matejem: Menjala iskaz, policiji rekla da se Periš povremeno…

Blic 18.01.2022
O nestanku Mateja Periša (27) kojem se svaki tragi izgubio u noći između 30. i 31. decembra u Beogradu kada je nešto pre 2 časa noću izašao iz kluba "Gotik" u Beton Hali, i dalje se veoma malo zna, a istinu navodno "krije" Splićanka Maja S. sa… »

Vesti dana »