Povezane vesti

Bila sam silovana: Verica Rakočević progovorila o najvećoj traumi

Bila sam silovana: Verica Rakočević progovorila o najvećoj traumi

Nova 19.01.2022
Traumatično iskustvo koje je doživela sa 18 godina, kada ju je silovao poznanik, kreatorka i dan- danas pamti. Podizanjem glasa, želi da podrži žene žrtve seksualnog nasilja koje su prošle kroz istu, ili sličnu situaciju kao ona. Tokom cele 2021… »
Silovao me je poznanik, imala sam 18 godina! Šok priznanje Verice Rakočević - otkrila zbog čega nije prijavila počinioca

Silovao me je poznanik, imala sam 18 godina! Šok priznanje Verice Rakočević - otkrila zbog čega nije prijavila počinioca

Mondo 19.01.2022
Verica Rakočević iskreno o traumatičnom događaju. Verica Rakočević iskreno o traumatičnom događaju. Slavna modna kreatorka Verica Rakočević doživela je traumatično iskustvo sa svojih 18 godina, kada ju je silovao poznanik, a podizanjem glasa i… »
POTRESNO! Verica Rakočević progovorila o silovanju koje je doživela kao devojčica!

POTRESNO! Verica Rakočević progovorila o silovanju koje je doživela kao devojčica!

Svet & Skandal 19.01.2022
U poslednjih nekoliko godina žene su konačno smogle snage da javno progovore o seksualnom nasilju koje su doživele, a iznoseći svoja traumatična iskustva u tome su im se pridružile i poznate dame, među kojima je i Verica Rakočević. Podizanjem… »

Vesti dana »