Povezane vesti

Dalila se zaletela na Dejana! Ti ćeš mene sa ku**ma da ponižavaš!

Dalila se zaletela na Dejana! Ti ćeš mene sa ku**ma da ponižavaš!

Svet plus 19.01.2022
Dalila se zaletela na Dejana! Ti ćeš mene sa ku**ma da ponižavaš! Budeš li nastavio videćeš šta će biti, zapretila mu je. Dalila Dragojević je odlučila da ovu noć prespava u spavaćoj sobi i da ne ode u izolaciju. Ona je u jednom trenutku… »
Dalila lupala sve pred sobom, a onda uskočila Dejanu u krevet i počela da štipa! Dragojevićka ne zna šta će od sebe…

Dalila lupala sve pred sobom, a onda uskočila Dejanu u krevet i počela da štipa! Dragojevićka ne zna šta će od sebe…

Kurir 19.01.2022
Dalila Dragojević je svojom odlukom napustila specijal, kviz znanja i napustila Belu kuću. Ona je počela da histeriše po imanju - prvenstveno je otišla u hotel i tamo počela da lupa, a zatim izašla napolje i nastavila sa lomom. Dalila je odlučila… »
Lomila sve pred sobom! Nova histerija Dalile Dragojević - napravila totalni haos, pa se zaletela na bivšeg! (video)

Lomila sve pred sobom! Nova histerija Dalile Dragojević - napravila totalni haos, pa se zaletela na bivšeg! (video)

Mondo 19.01.2022
Dalila Dragojević ponovo van sebe. Dalila Dragojević ponovo van sebe. Nakon što je razbila vrata u spavaćoj sobi, Dalila Dragojević doživela je novo pomračenje! Ona je najpre svojom odlukom napustila specijal, kviz znanja i Belu kuću, zatim je… »
Lomi sve pred sobom! Dalila demolira imanje, pokušava da pobegne i javno preti produkciji da će napraviti masakr! (foto)

Lomi sve pred sobom! Dalila demolira imanje, pokušava da pobegne i javno preti produkciji da će napraviti masakr! (foto)

Alo 19.01.2022
Ovo nije prvi put da Dalila pokušava da pobegne uništavajući imovinu Velikog šefa. Dalila Dragojević je svojom odlukom napustila večerašnji specijal i napustila Belu kuću. Naime, ona je počela da histeriše po imanju, prvenstveno je otišla u… »

Vesti dana »