Povezane vesti
Nemačka Ukrajini i dalje ne želi da isporuči oružje
Dojče vele 19.01.2022
Nemačka i dalje odbija da isporuči oružje Ukrajini – to je nakon razgovora sa generalnim sekretarom NATO potvrdio i kancelar Olaf Šolc. Istovremeno, šefica nemačke diplomatije Berbok u Moskvi apeluje na očuvanje mira. Nakon što je britanska vlada… »
Šolc: Ako Rusija napadne Ukrajinu, Nemačka bi mogla da zaustavi Severni tok 2
Danas 18.01.2022
Nemačka bi mogla da razmotri zaustavljanje gasovoda Severni tok 2 ako Rusija napadne Ukrajinu, nagovestio je danas kancelar Olaf Šolc, nakon sve većeg pritiska na njegovu vladu da zauzme oštriji stav prema Kremlju, prenosi Rojters. Šolc se u Berlinu… »
Vesti dana »
Učesnici Beogradskog marša u Borči odali poštu stradalima u padu nadstrešnice
Beta pre 3 satajoš 13 povezanih
Avramović (RTV Kim) za Insajder: Mnogo nepoznanica oko dogovora o Zakonu o strancima na Kosovu, ovo je definitivno odlaganje problema
Insajder pre 23 minutajoš 29 povezanih
Iran obelodanio mete u UAE, Ukrajinu smatra legitimnom metom; Tramp šalje ratne brodove u Ormuski moreuz
RTS pre 8 minutajoš 60 povezanih
Kurti: „Primena zakona o strancima uz blisku saradnju sa Sorensenom i lokalnim Srbima“
Serbian News Media pre 1 satjoš 28 povezanih
Vreme danas: Pretežno sunčano i toplo, temperatura do 21 stepen
Nedeljnik pre 7 satijoš 28 povezanih


