Povezane vesti

Najmlađi učesnik Bogojavljenskog plivanja u Nišu prvi stigao do krsta

Najmlađi učesnik Bogojavljenskog plivanja u Nišu prvi stigao do krsta

Južne vesti 19.01.2022
Od 20 učesnika na Bogojavljanskom plivanju na bazenu "Čair", među kojima je bila i jedna žena, do Časnog krsta prvi je stigao 19-godišnji Ilija Kocić student Ekonomskog fakulteta u Nišu. Iako je prethodnih godina za Časni krst plivalo 19… »
Student Ilija Kocić prvi doplivao do Časnog krsta

Student Ilija Kocić prvi doplivao do Časnog krsta

Jug press 19.01.2022
NIŠ Ilija Kocić (19), student Ekonomskog fakulteta u Nišu, prvi je doplivao do Časnog krsta u plivačkom nadmetanju, koje je Gradska opština Medijana, i ove godine, organizovala na otvorenom bazenu Sportskog centra „Čair“. Ilija prvi put… »
ISPUNIO SVOJ SAN. Najmlađi učesnik, Ilija Kocić, prvi stigao do Časnog krsta u Nišu (FOTO+VIDEO)

ISPUNIO SVOJ SAN. Najmlađi učesnik, Ilija Kocić, prvi stigao do Časnog krsta u Nišu (FOTO+VIDEO)

Niške vesti 19.01.2022
Ilija je prvi put plivao u hladnoj vodi, inače se bavi plivanjem od svoje četvrte godine, pa ne čudi njegova spretnost u bazenu. Ističe da bi se prijavio ponovo, ali smatra da i drugi treba da dobiju šansu da prvi doplivaju do krsta. „Od malena mi… »
Student ekonomije stigao prvi do časnog krsta u Nišu: Ovo mi mnogo znači jer sam pobožan (foto)

Student ekonomije stigao prvi do časnog krsta u Nišu: Ovo mi mnogo znači jer sam pobožan (foto)

Kurir 19.01.2022
Ilija Kocić (19), student Ekonomskog fakulteta u Nišu prvi je stigao do časnog krsta povodom pravoslavnog praznika Bogojavljenje. Za časni krst je danas plivalo 20 hrabrih Nišlija, a u organizaciji opštine Medijana. Ovaj momak je prvi put plivao na… »

Vesti dana »