Povezane vesti

Krivokapić traži smenu Abazovića

Krivokapić traži smenu Abazovića

Politika 19.01.2022
PODGORICA - Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić saopštio je večeras da je podneo inicijativu za smenu potpredsednika Vlade Dritana Abazovića. On je to objavio na svom Tviter nalogu.„Danas sam Skupštini Crne Gore podneo inicijativu za… »
Krivokapić podneo inicijativu za smenu Dritana Abazovića

Krivokapić podneo inicijativu za smenu Dritana Abazovića

RTS 19.01.2022
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić saopštio je da je podneo inicijativu za smenu potpredsednika Dritana Abazovića. "Danas sam Skupštini Crne Gore podnio inicijativu za smjenu Dritana Abazovića, i predložio ministra finansija i socijalnog… »
Krivokapić podnio inicijativu za smjenu Abazovića

Krivokapić podnio inicijativu za smjenu Abazovića

Al Jazeera 19.01.2022
Crnogorski premijer predložio je ministra finansija i socijalnog staranja Milojka Spajića za novog potpredsjednika Vlade Crne Gore. Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić podnio je inicijativu za smjenu potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića. On je… »
Krivokapić podneo inicijativu za smenu Dritana Abazovića

Krivokapić podneo inicijativu za smenu Dritana Abazovića

N1 Info 19.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić saopštio je da je Skupštini Crne Gore podneo inicijativu za smenu potpredsednika Vlade Dritana Abazovića. On je na Tviteru napisao i da je predložio ministra finansija i socijalnog staranja Milojka Spajića za… »
Krivokapić podneo predlog za smenu Dritana Abazovića: Politički zemljotres u Crnoj Gori! Evo koga je predložio!

Krivokapić podneo predlog za smenu Dritana Abazovića: Politički zemljotres u Crnoj Gori! Evo koga je predložio!

Kurir 19.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić podneo je parlamentu predlog za smenu potpredsednika vlade Dritana Abazovića. Krivokapić je to objavio na svom Tviter profilu. Danas sam Skupštini Crne Gore podnio inicijativu za smjenu Dritana Abazovića, i… »
Bečić poručio dritanu: Ovo je narodna izdaja, prevara i kukavičluk! Sa Milovim DPS-om ruše vladu! Igrate se voljom…

Bečić poručio dritanu: Ovo je narodna izdaja, prevara i kukavičluk! Sa Milovim DPS-om ruše vladu! Igrate se voljom…

Kurir 19.01.2022
Oštre su reakcije protivnika inicijative za smenu vlade Crne Gore premijera Zdravka Krivokapića, koju je predsednik skupštine Aleksa Bečić nazvao "narodnom izdajom", dok deo ministara traži ostavku potpredsednika vlade Dritana Abazovića. Po… »
Kuva u crnoj gori Krivokapić traži smenu Abazovića sa mesta potpredsednika!

Kuva u crnoj gori Krivokapić traži smenu Abazovića sa mesta potpredsednika!

Alo 19.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić podneo je parlamentu predlog za smenu potpredsednika vlade Dritana Abazovića. Krivokapić je to objavio na Tviter profilu. - Danas sam Skupštini Crne Gore podneo inicijativu za smenu Dritana Abazovića, i… »

Vesti dana »