Povezane vesti

Crna Gora na nogama: Krivokapić traži Dritanovu smenu, najavljeni protesti širom zemlje

Crna Gora na nogama: Krivokapić traži Dritanovu smenu, najavljeni protesti širom zemlje

Vesti online 20.01.2022
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić saopštio je da je podneo inicijativu za smenu potpredsednika Vlade Dritana Abazovića. On je to objavio na svom Tviter nalogu. – “U Skupštini Crne Gore podneo sam inicijativu za smenu Dritana… »
Krivokapić inicirao smenu Abazovića

Krivokapić inicirao smenu Abazovića

Danas 20.01.2022
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić podneo je incijativu za smenu potpredsednika Dritana Abazovića, javlja Radio-televizija Crne Gore pozivajući se na premijerovo saopštenje emitovano putem Tvitera.. Danas sam Skupštini Crne Gore podnio… »
Krivokapić traži smenu Dritana Abazovića: Produbljuje se kriza u Crnoj Gori, održan protest ispred Skupštine

Krivokapić traži smenu Dritana Abazovića: Produbljuje se kriza u Crnoj Gori, održan protest ispred Skupštine

Večernje novosti 19.01.2022
Foto: Vlada Crne Gore Krivokapić je to objavio na svom Tviter profilu. - Danas sam Skupštini Crne Gore podneo inicijativu za smenu Dritana Abazovića, i predložio ministra finansija i socijalnog staranja Milojka Spajića za novog potpredsednika Vlade… »

Vesti dana »