Povezane vesti
Premijerka Finske insistira: “Ne može niko da utiče na nas, nećemo skoro u NATO…”
Nedeljnik 20.01.2022
EPA-EFE/KIMMO BRANDT Finska ne planira pristupiti NATO-u u bliskoj budućnosti, ali je spremna da podrži evropske saveznike i SAD uvođenjem oštrih sankcija Rusiji ako dođe do napada na Ukrajinu, kazala je finska premijerka Sana Marin. „To bi imalo vrlo… »
Finska ne želi u NATO, podržava sankcije Rusiji
Al Jazeera 20.01.2022
Premijerka Sanna Marin je ponovila da Finska ima pravo pridružiti se NATO-u jednoga dana ako to poželi, ali da se o tome sada ne razgovara. Finska ne planira pristupiti NATO-u u bliskoj budućnosti, ali je spremna podržati europske saveznike i SAD… »
Premijerka: Finska ne planira ulazak u NATO, ali podržava sankcije Rusiji
Danas 19.01.2022
Finska ne planira da u bliskoj budućnosti pristupi NATO savezu, ali je spremna da podrži evropske saveznike i Sjedinjene Države uvođenjem oštrih sankcija Rusiji ako dođe do napada na Ukrajinu, izjavila je danas finska premijerka Sana Marin u intervjuu… »
Vesti dana »

Veliki školski čas u Šumaricama: Sećanje na dan kada su Nemci streljali 3.000 Srba i đaka
Blic pre 21 minutajoš 16 povezanih

Oglasio se Orban nakon eksplozije u rafineriji MOL-a Ovo su dalji koraci, fokus na jednom (video)
Alo pre 26 minutajoš 17 povezanih