Povezane vesti

Miljana sahranila živog zolu, a SAD ovako reaguje na pomen njegovog imena! Kulićeva iskreno o bivšem, a ni Dalilu nije…

Miljana sahranila živog zolu, a SAD ovako reaguje na pomen njegovog imena! Kulićeva iskreno o bivšem, a ni Dalilu nije…

Kurir 20.01.2022
Miljana Kulić je komentarisala aktuelna dešavanja iz rijaliti programa Zadruga 5. Kulićeva je šokirana što je Dejan Dragojević sebi zabio glavu čašom, ali za ceo incident krivi Dalilu. - Uh koliko sam se uznemirila kada sam gledala ovaj snima. Ovo… »
Miljana Kulić oglasila se nakon žestokih kritika zbog sahrane živog Zole (FOTO)

Miljana Kulić oglasila se nakon žestokih kritika zbog sahrane živog Zole (FOTO)

Vesti online 20.01.2022
Miljana Kulić našla se na udaru kritika fanova zato što je objavila snimak na kom sahranjuje živog Lazara Čolića Zolu. Nju je najviše zabolelo što su ljudi pisali da je uradila morbidnu stvar: – Nije vam bilo morbidno iskorišćavanje samohrane… »
Miljana Kulić sahranila živog čoveka! Zolinoj majci izjavila saučešće!

Miljana Kulić sahranila živog čoveka! Zolinoj majci izjavila saučešće!

Svet plus 20.01.2022
Morbidno! Bivša rijaliti učesnica Miljana Kulić sahranila živog čoveka, odnosno svog nekadašnjeg momka. Zolinoj majci izjavila saučešće! Miljana Kulić šokirala je javnost kada je na svom Jutjub kanalu objavila snimak na kojem "sahranila" živog… »
MORBIDNO! Miljana Kulić sahranila Zolu! (VIDEO)

MORBIDNO! Miljana Kulić sahranila Zolu! (VIDEO)

Svet & Skandal 20.01.2022
Miljani Kulić nikada nije dosadno, naprotiv, a i kada joj je dosadno ona nađe način da se zabavi, u rijalitiju, kući, gradu… A, ako baš ne zna šta će ona priredi zabavu na groblju?! Da, dobro ste pročitali, Miksi je proteklih dana otišla do… »
Kulićeva progovorila nakon šok snimka zoline sahrane: Nije morbidno 160.000 € koje sam mu dala i iskorišćavanje samohrane…

Kulićeva progovorila nakon šok snimka zoline sahrane: Nije morbidno 160.000 € koje sam mu dala i iskorišćavanje samohrane…

Kurir 20.01.2022
Miljana Kulić oglasila se posle skandaloznog snimka koji je postavila na društvene mreže, a gde sahranjuje živog bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu. Ona je posetila njegovo rodno mesto Doboj, gdeje otišla da kupi crninu, a potom se uputila na… »
Miljana sahranila živog Zolu: Ponela sliku na grob pa ga oplakivala, a onda njegovoj mami Bosi poslala poruku! (foto)

Miljana sahranila živog Zolu: Ponela sliku na grob pa ga oplakivala, a onda njegovoj mami Bosi poslala poruku! (foto)

Mondo 20.01.2022
Miljana Kulić napravila je morbidan klip, i na taj način se oprostila od bivšeg momka Lazara Čolića Zole. Miljana Kulić napravila je morbidan klip, i na taj način se oprostila od bivšeg momka Lazara Čolića Zole. Miljana je na svom Jutjub kanalu… »

Vesti dana »