Povezane vesti

Rubljov pozitivan došao u Australiju, granična policija ga pustila u zemlju!

Rubljov pozitivan došao u Australiju, granična policija ga pustila u zemlju!

Sportski žurnal 20.01.2022
Šesti teniser sveta Andrej Rubljov priznao je da je u Australiju došao pozitivan na koronavirus i da mu je dopušteno da učestvuje na turniru. Rubljov, koji je prilikom sletanja u Melburn imao pozitivan nalaz, naveo je da ga je granična policija… »
„Odgovornost sportista je da se testiraju redovno“

„Odgovornost sportista je da se testiraju redovno“

Nova 20.01.2022
Grčki teniser Stefanos Cicipas istakao je značaj redovnog testiranja za sportiste. Cicipas je pobedio Sebastijana Baesa u drugom kolu Australijan opena sa 3:1 u setovima, a sada ga čeka duel protiv Benoe Pera. Pored rezultata glavna tema u Australiji… »
Šok priznanje: Došao sam pozitivan u Australiju, ne testiraju me više

Šok priznanje: Došao sam pozitivan u Australiju, ne testiraju me više

Nova 20.01.2022
Ruski teniser Andrej Rubljov prošao je u treće kolo Australijan opena pošto je savladao Rikardasa Berankisa sa 3:0 u setovima, ali je kasnije na konferenciji šokirao javnost. Rubljov je priznao da je neposredno pred početak prvog Grend slema bio… »
Novi skandal u Australiji - pozitivan ušao u zemlju, a niko ga ne testira: Kako on nije pretnja po javno zdravlje?!

Novi skandal u Australiji - pozitivan ušao u zemlju, a niko ga ne testira: Kako on nije pretnja po javno zdravlje?!

Mondo 20.01.2022
Neverovatna priča ruskog tenisera koji je u užem krugu favorita za titulu. Neverovatna priča ruskog tenisera koji je u užem krugu favorita za titulu. Aleksander Zverev je, očigledno, pokrenuo lavinu. Na Australijan openu je haos, a nemački teniser… »
Rubljov priznao, imao virus po ulasku u zemlju!

Rubljov priznao, imao virus po ulasku u zemlju!

Sportske.net 20.01.2022
Andrej Rubljov je uspeo da se plasira u naredno kolo i u trećem će igrati protiv Marina Čilića. Nakon meča dao je jednu izjavu u kojoj je istakao da je po ulasku u Australiju bio pozitivan. "Mene lično sada ne testiraju jer sam tek preboleo korona… »
Rubljov: Došao sam pozitivan, ne testiraju me, možda bih i dalje bio…

Rubljov: Došao sam pozitivan, ne testiraju me, možda bih i dalje bio…

N1 Info 20.01.2022
Ruski teniser Andrej Rubljov u drugom kolu Australijan Opena pobedio je Rikardasa Beraknisa maksimalnim rezultatom. Petog igrača sveta u narednoj rundi očekuje duel sa Marinom Čilićem, a posle trijumfa protiv Litvanca pričao je o oporavku od… »
Nov skandal: Rubljov priznao da je došao pozitivan u Melburn

Nov skandal: Rubljov priznao da je došao pozitivan u Melburn

Vesti online 20.01.2022
Ruski teniser Andrej Rubljov priznao je da je u Melburn doputovao pozitivan na koronavirus. Rubljov je u 2. kolu Australijan opena pobedio Rikardasa Berankisa 3:0. On je govoreći o testiranju na Australijan openu istakao da je ono proređeno i da on… »
Novi haos u Australiji: Ruski teniser priznao da je zaražen ušao u zemlju

Novi haos u Australiji: Ruski teniser priznao da je zaražen ušao u zemlju

Večernje novosti 20.01.2022
FOTO: AP/Tanjug Naime, Rus je istakao da je u Australiju stigao zaražen, kao i da se više ne testira na kovid. Trenutno šesti igrač sveta je neposredno pred početak prvog grend slema bio zaražen i bilo je neizvesno da li će nastupiti u Melburnu. -… »
"Ja sam došao zaražen u Melburn i niko me ne testira" Ruski teniser šokirao izjavom posle pobede na Australijan openu

"Ja sam došao zaražen u Melburn i niko me ne testira" Ruski teniser šokirao izjavom posle pobede na Australijan openu

Sportal blic 20.01.2022
Sve što je prethodilo bacilo je u senku događanja na prvom grend slemu. I sada svi pričaju više o virusu koroni i , a ne o dešavanjima na terenu. Đoković je deportovan iz Australije jer je zdrav bio pretnja po javno zdravlje, a iz Australije je… »
"Nikoga ne testiraju, mislim da ima još pozitivnih" Ljuti rival Novaka Đokovića otkrio kakav haos vlada u Australiji

"Nikoga ne testiraju, mislim da ima još pozitivnih" Ljuti rival Novaka Đokovića otkrio kakav haos vlada u Australiji

Sportal blic 19.01.2022
ukazao je na nedostatak mera predostrožnosti na . Nemački teniser se pobedom nad Džonom Milmanom (3:0) plasirao u treće kolo grend slema u Melburnu, a nakon ovog meča on se osvrnuo na situaciju koja vlada na ovom takmičenju. Kako je Zverev istakao… »

Vesti dana »