Povezane vesti

Izostala čestitka od Jelene!? Duško proslavio rođendan na ovom mestu u Vojvodini!

Izostala čestitka od Jelene!? Duško proslavio rođendan na ovom mestu u Vojvodini!

Svet & Skandal 20.01.2022
Domaća javnost i dalje bruji o odnosu i braku Jelene Karleuše i Duška Tošića, budući da je pevačica svog supruga prijavila da ju je navodno pljunuo, a potom i ošamario u domu porodične kuće na Dedinju, na najradosniji pravoslavni praznik… »
Venčavao sam se i razvodio... Isplivao snimak sa proslave rođendana Duška Tošića, tamburaši mu svirali na uvce, orila se…

Venčavao sam se i razvodio... Isplivao snimak sa proslave rođendana Duška Tošića, tamburaši mu svirali na uvce, orila se…

Kurir 20.01.2022
Duško Tošić je proslavio 37. rođendan. On je okupio uglavnom muško društvo u jednom restoranu, a pozvao je i muzičare koji su mu celo veče ispunjavali muzičke želje. Rođendanska torta je bila u obliku fudbaleske lopte, a Duško je baš sa njom… »
Venčavao sam se i razvodio: Isplivao snimak sa rođendana Duška Tošića, fudbaler zapevao ovu pesmu (VIDEO)

Venčavao sam se i razvodio: Isplivao snimak sa rođendana Duška Tošića, fudbaler zapevao ovu pesmu (VIDEO)

Večernje novosti 20.01.2022
Foto Instagram printscreen/ zene_fudbalera Rođendanska torta je bila u obliku fudbalske lopte, a Duško je sa njom u ruci nasmejano pozirao. Sada je na društvenoj mreži Instagram "isplivao" video snimak na kom je Duško sedeo za stolom, a tamburaši su… »
Duško Tošić proslavio 37. rođendan (FOTO)

Duško Tošić proslavio 37. rođendan (FOTO)

Vesti online 20.01.2022
Nekadašnji fudbaler Duško Tošić već danima je u centru pažnje domaćih medija, zbog incidenta koji se dogodio tokom proslave Božića u porodičnom domu na Dedinju. Navodno, Tošić je suprugu Jelenu Karleušu pljunuo i ošamario, a nakon… »
Duško Tošić proslavio rođendan u muškom društvu!

Duško Tošić proslavio rođendan u muškom društvu!

Svet plus 20.01.2022
Duško Tošić juče je proslavio 37. rođendan i to u muškom društvu! Za razliku od prethodnih godina, ovoga puta ga nije slavio u krugu porodice, već među prijateljima i to u rodnom Zrenjaninu. Na proslavi nije bilo nijedne ženske osobe, već je… »
Karleuša otputovala, Duško Tošić napravio žurku: U rodnom gradu slavio sa fudbalskim asovima (foto)

Karleuša otputovala, Duško Tošić napravio žurku: U rodnom gradu slavio sa fudbalskim asovima (foto)

Mondo 20.01.2022
Ovako je fudbaler proslavio rođendan u Zrenjaninu. Bilo je i poznatih fudbalera na njegovoj žurci. Ovako je fudbaler proslavio rođendan u Zrenjaninu. Bilo je i poznatih fudbalera na njegovoj žurci. Poznati srpski fudbaler Duško Tošić proslavio je u… »
Duško tošić slavi bez Jelene: Fudbaler pobegao iz Beograda i obeležio rođendan (foto)

Duško tošić slavi bez Jelene: Fudbaler pobegao iz Beograda i obeležio rođendan (foto)

Večernje novosti 19.01.2022
Foto: Printskrin Instagram/duskotosic Naime, Duško je tokom celog dana objavljivao i delio sa svojim pratiocima mnogobrojne čestitke koje su stizale sa svih strana, a nešto kasnije je podelio i fotografije i snimke sa proslave. Tošić je ovoga puta… »

Vesti dana »